dowolna

Domy wyremontowane Kraków - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

115 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

115 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wola Justowska

Wola Justowska,Kraków

3 199 000 zł210 m² 15 233,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:790 m²

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży absolutnie wyjątkowego domu zlokalizowanego w dzielnicy Kraków Przegorzały. Nieruchomość nietuzinkowa, urządzona w stylu południowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Opatkowice

Opatkowice,Kraków

10 000 zł270 m² 37,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Prime Property- biuro nieruchomości proponuje do wynajmu elegancki, wolnostojący dom dom z 6 pokojami, 3 łazienkami, garażem na 2 samochody, znajdujący się na zamkniętym, monitorowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Sidzina

Sidzina,Kraków

999 000 zł80 m² 12 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Oferujemy Państwu do sprzedania dom wolnostojący, zlokalizowany w Krakowie - Sidzinie. Nieruchomość położona na 13-arowej działce, ogrodzonej i pięknie zagospodarowanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem

Wola Justowska,Kraków

7 500 000 zł600 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Willa w urokliwej lokalizacji Woli Justowskiej w Krakowie Prezentacja Wideo Willa położona jest na działce o powierzchni 2 600 m2 , której kształt i urządzenie bez wątpienia robią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żeleńskiego

Bronowice Małe,Kraków

2 000 000 zł164 m² 12 228,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:843 m²

Biuro nieruchomości Sckala przedstawia ofertę sprzedaży dwóch budynków znajdujących się w Krakowie, dzielnicy Bronowice Małe przy ul. Władysława Żeleńskiego, pełniących funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jadwigi

Kraków,małopolskie

10 000 zł250 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferta wstrzymana! Do wynajęcia bardzo ładny dom w Krakowie o powierzchni 250 m2, w cichym, spokojnym miejscu nieopodal Parku Decjusza. Dom składa się z 5 pokoi, dużej kuchni, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Potrzask

Bieżanów,Kraków

8 900 zł215 m² 41,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący Kraków Bieżanów ,czarnochowice. Lokalizacja: oferowana nieruchomość znajduje się przy ul.Potrzask kameralna inwestycja składająca się z kilku domów wolnostojących na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Chełmońskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

8 500 zł130 m² 65,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Prezentujemy ofertę wynajmu domu z ogródkiem i parkingiem dla 2 samochodów. Dom znajduje się w dzielnicy Bronowice, cicha ulica jednokierunkowa - okolica ul. Chełmońskiego. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wola Justowska

Wola Justowska,Kraków

3 199 000 zł210 m² 15 233,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:790 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wola Justowska

Wola Justowska,Kraków

2 950 000 zł250 m² 11 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży pięknego, stylowego domu zlokalizowanego na Woli Justowskiej u podnóża lasku Wolskiego. Nieruchomość "z duszą, nietuzinkowa dla Klienta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

2 650 000 zł335 m² 7 910,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:540 m²

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży przestronnego domu z ogrodem w bardzo dobrej lokalizacji na Prądniku Białym w Krakowie. Nieruchomość z potencjałem: możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Heltmana

Wola Duchacka,Kraków

4 000 zł80 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom do wynajęcia - Wola Duchacka Dostępne od 1.06 LOKALIZACJA Dom znajduję się w sąsiedztwie domów jednorodzinnych na jednym z osiedli Wola Duchacka w Południowej części Krakowa. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zakopiańska

Borek Fałęcki,Kraków

1 200 000 zł280 m² 4 286 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:864 m²

Do sprzedania dom przy ul. Zakopiańskiej w Krakowie. Powierzchnia użytkowa domu to ok. 280 m2 Powierzchnia działki: 864 m2 Budynek wykonany w technologii tradycyjnej, wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Aleja Kasztanowa

Zwierzyniec,Kraków

9 900 zł250 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:650 m²

Piękny i przestronny dom 250m2 z ogrodem 6500m na Woli Justowskiej w Krakowie. ***we speak English, french and Nederlands*** Do wynajęcia przestronny 6-pokojowy dom z ogrodem przy Alei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą

Stare Miasto,Kraków

4 200 000 zł615 m² 6 829,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż udziały w zabytkowej kamienicy wynoszące 42% przy ulicy Piłsudskiego w Krakowie! english version below lokalizacja Dzielnica: stare Miasto Ulica: piłsudskiego W pobliżu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Mistrzejowice

Mistrzejowice,Kraków

1 550 000 zł250 m² 6 212,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:283 m²

Świetnie zlokalizowana nieruchomość, w niepowtarzalnym klimacie. 4 kondygnacje! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na strony świata Nieruchomość złożona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Jerzmanowskiego

Prokocim,Kraków

845 350 zł77 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:24 m²

Na sprzedaż dom na Prokocimiu- będący częścią zabudowy segmentowej. Blisko przyrody, z bezpośrednim sąsiedztwem urzekającego Parku Lilli Wenedy. Kraków, ulica Jerzmanowskiego, osiedle Saturna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Aleja Kasztanowa

Wola Justowska,Kraków

5 000 zł180 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Zapraszamy Państwa do wyjątkowego miejsca na Woli Justowskiej. Wspaniała lokalizacja na Alei Kasztanowej wśród domów jednorodzinnych, tuż obok Lasku Wolskiego, proponujemy do wynajmu połowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 999 000 zł213 m² 14 079,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:995 m²

Mai Estates ma przyjemność zaprezentować nowowybudowany dom parterowy na 10- arowej działce położony w dzielnicy Podgórze - Kraków W skład nieruchomości wchodzi: * salon 30,1m2 * pokój 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Aleksandry

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

5 000 zł81 m² 61,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Biuro Nieruchomości Sweet Dream House ma przyjemność zaprezentować Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 81m2 na wynajem w zamkniętym osiedlu przy ul.Aleksandry 24 w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Stradomska

Stare Miasto,Kraków

9 900 000 zł986 m² 10 040,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:400 m²

Uwaga! sprzedaż ofertowa cena 9.900.000.- zł to cena minimalna zapraszamy do składania ofert! Dochodowa Kamienica Pod Wawelem-Stare Miasto-Kraków ul. Stradomska kamienica w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Topografów

Sidzina,Kraków

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Lokalizacja: inwestycja Topografów znajduje się na Dębnikach, ul. Topografów (10.1 km od centrum Krakowa) to małe, kameralne osiedle z 20 mieszkaniami w dwulokalowych budynkach. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Skrzetuskiego

Swoszowice,Kraków

7 900 zł270 m² 29,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy do wynajęcia od zaraz dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 270 m2 położony przy ul. Skrzetuskiego (kliny Borkowskie, dzielnica Swoszowice). Umowa minimum na 12 miesięcy. - we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żeleńskiego

Bronowice Małe,Kraków

4 100 000 zł565 m² 7 261,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:2 249 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kraków

Kraków,małopolskie

3 000 000 zł528 m² 5 682 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 407 m²

Oferta wstrzymana! jedna Z najbardziej atrakcyjnych ofert na rynku! Piękny dom wolnostojący w typie rezydencji na działce o pow. 24,07a położony w Libertowie (gm. Mogilany) pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Grębałów

Grębałów,Kraków

1 470 000 zł260 m² 5 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 600 m²

Więcej informacji Mail: wszystkie oferty na stronie: jeśli szukasz gotowego domu wolnostojącego, z trzema garażami i pięknym ogrodem, w którym możesz od razu zamieszkać, to ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Petrażyckiego

Sidzina,Kraków

8 500 zł220 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Więcej informacji: violalub biuro:od pn do pt. w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: , biuro: Mam przyjemność zaprezentować dom na wynajem o powierzchni użytkowej 220 m2 w spokojniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szymańskiego

Przylasek Rusiecki,Kraków

1 100 000 zł197 m² 5 583,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:536 m²

Biuro nieruchomości Sckala - klucz do Twojego domu przedstawia nieruchomość - dom o powierzchni użytkowej 148m2 położony w Krakowie - Przylasku Rusieckim w dzielnicy Nowa Huta. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Bony

Przy Arce,Kraków

5 800 zł115 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Więcej informacji Paulinalub biuro:w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Mam przyjemność zaprezentować dom biurowo-użytkowy o łącznej powierzchni 115 m2. Zlokalizowany w budynku wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Salwator,Kraków

950 000 zł150 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:100 m²

Po generalnym remoncie budynek w oficynie ul. Tatarska, rejon Salwator. Remont w roku 2012, instalacje po wymianie, nowe tynki, okna , podłogi. Budynek jednopiętrowy, z zaadoptowaną piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Chełmska

Kraków,małopolskie

1 990 000 zł220 m² 9 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:780 m²

Krowodrza, wola Justowska, chełm, zakamycze, rejon ul. Chełmskiej - do sprzedaży atrakcyjny, rozkładowy, wykończony dom jednorodzinny do zamieszkania. Budynek położony w cichym i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Krzyżanowskiego

Swoszowice,Kraków

1 299 000 zł199 m² 6 527,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:436 m²

Na sprzedaż przytulny rodzinny dom położony w Krakowie Swoszowicach. Działka graniczy z zielonym pasem łąk. Lokalizacja: dom jest zlokalizowany w kameralnej uliczce, w ostatniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Maja

Swoszowice,Kraków

1 800 000 zł335 m² 5 373 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:11 m²

Biuro Nieruchomości Arkadia prezentuje dom do sprzedaży o powierzchni użytkowej 334 m2, posadowiony na pięknie zagospodarowanej 11 arowej działce w cichym i spokojnym a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Dzielnica VIII Dębniki,Kraków

1 199 000 zł148 m² 8 082,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:265 m²

Szanowni Państwo, oferujemy do sprzedazy dom w zabudowie bliźniaczej, wykończony w nowoczesnym stylu położony w inwestycji Zakątek Tyniecki w Krakowie przy ulicy Kozienickiej. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Wola Justowska

Wola Justowska,Kraków

15 000 zł240 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Prime Property oferuje na wynajem piękny dom znajdujący się w centrum Woli Justowskiej. Zadbany, elegancki dom znajduje się przy spokojnej uliczce w sąsiedztwie Parku Decjusza. Dom posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Orla

Zwierzyniec,Kraków

7 000 zł160 m² 44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia wyjątkowy dom na Bielanach (połówka biźniaka). Dom składa się z: - parter: - przestronny salon (ok. 39m2) z jadalnią i wyjściem na taras oraz do ogrodu o pow. ok 100m2. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Grębałów

Grębałów,Kraków

1 200 000 zł195 m² 6 154 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 468 m²

Dom idealny jako siedziba firmy wraz z mieszkaniami dla pracowników lub po odświeżeniu jako przestronny dom dla rodziny. Nieruchomość składa się z budynku głównego 195m2 oraz dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Przylasek Rusiecki

Przylasek Rusiecki,Kraków

1 499 000 zł200 m² 7 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w Krakowie z dużym zagospodarowanym ogrodem, idealny dla wymagającej rodziny. Doskonała lokalizacja zapewnia szybki i łatwy dojazd do Krakowa. Parter: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Fiszera

Azory,Kraków

1 600 000 zł320 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:370 m²

Zarezerwowane! Do sprzedaży dom mieszkalno-usługowy z pomieszczeniami usługowo-handlowymi w parterze, położony przy ul. Fiszera (okolica ul. J. Conrada, ronda Ofiar Katynia, sklepu ikea),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Dzielnica XV Mistrzejowice,Kraków

1 695 000 zł170 m² 9 970,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Kraków, nowa Huta, osiedle Mistrzejowice do sprzedaży komfortowy, wykończony i utrzymany w wysokim standardzie dom jednorodzinny wolno stojący o powierzchni użytkowej 170 m2, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Petrażyckiego

Opatkowice,Kraków

1 299 000 zł117 m² 11 102,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Mam przyjemność zaprezentować bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej w Krakowie. Lokalizacja: dom mieści się w dzielnicy Opatkowice w okolicy ul. Leona Petrażyckiego. Jest.