dowolna

Domy Kraków Osiedle Wola Justowska

112 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

112 ogłoszeń

2 899 000 zł116,65 m² 24 852,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Nowoczesny dom wolnostojący w dzielnicy Wola Justowska. Wykończony pod klucz w wysokim standardzie. Dostępny od zaraz. Zakup bez prowizji i podatku pcc. Dom położony na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 299 999 zł137,45 m² 16 733,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Czy można mieć własny dom z ogrodem, nie rezygnując z przywilejów życia w sercu Krakowa? Właśnie ten dom daje Ci to wszystko- kameralną enklawę na styku trzech najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 176 475 zł124,37 m² 17 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:124 m²

Biuro nie pobiera prowizji od kupującego W sprzedaży jeden z ostatnich domów w tej inwestycji. Tylko teraz w wyjątkowej cenie! Kameralne osiedle położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 772 000 zł296 m² 19 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Wyjątkowa willa Z prywatną strefą wellness | wola justowska | 296 m W sercu jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Krakowa powstała nieruchomość, która redefiniuje pojęcie luksusu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Dom umeblowany

Wola Justowska,Kraków

7 000 zł200 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Pl/ua Na wynajem komfortowy, przestronny dom położony w jednej z najbardziej zielonych i prestiżowych dzielnic Krakowa Woli Justowskiej. To idealna propozycja dla rodzin oraz osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 193 210 zł226,66 m² 18 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż oferujemy wyjątkową willę o powierzchni 226,66 m , będącą częścią kameralnej, ekskluzywnej inwestycji położonej w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł260,82 m² 9 968,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:251 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej, wykończony, gotowy do zamieszkania, z garażem w domu, dużym tarasem, położony na działce o powierzchni 251 m2 w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 €297 m² 7 070,71 €/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 788 m²

Leach & Lang Property Consultants prezentuje nietuzinkową willę o pow. ok. 297,53 m2 zlokalizowaną na działce o powierzchni 1788 m2 w prestiżowej i spokojnej części Woli.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł300 m² 36,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Klasyczny, dom położony na 10 arowej działce. Dom jest w pełni wykończony i może zostać umeblowany. Gotowy do wprowadzenia się. Prezentowany dom składa się z:na parterze:salonu.

Szczegóły ogłoszenia

24 000 zł240 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Biuro nieruchomości Ewa Szembek ma przyjemność przedstawić wyjątkowy dom wolnostojący na wynajem 250 m2 w prestiżowej dzielnicy Krakowa - Wola Justowska przy ul. Wodociągowej. Miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł570 m² 7 543,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:667 m²

Nocna panorama Krakowa z własnego tarasu. 505 m na 4 kondygnacjach. Najlepsza cena za metr na Woli Justowskiej od lat. Kraków, wola Justowska | ul. Królowej Jadwigi | 505 m | działka 667.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 339 000 zł95 m² 14 095 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Piękny nowoczesny dom na świeżo wybudowanym osiedlu! osiedle Z wszystkim co potrzebujesz W jednym miejscu! Sklepy, park, ekologiczna farma, w pobliżu ska oraz przystanek autobusowy. Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Wola Justowska,Kraków

2 064 000 zł95,50 m² 21 612,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Piękny, nowoczesny, wykończony dom na świeżo wybudowanym osiedlu! osiedle Z wszystkim co potrzebujesz W jednym miejscu! Sklepy, park, ekologiczna farma, w pobliżu ska oraz przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 920 000 zł142 m² 20 563,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:301 m²

Koniecznie obejrzyj wideo! ostatni nowoczesny dom | W enklawie zakamycze Ekskluzywne osiedle | Jedynie 3 domy | Zamknięta oaza przy lesie | Wola Justowska | 150m od lasu Wolskiego | Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 336 770 zł234,42 m² 18 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:827 m²

Nowoczesna willa w prestiżowej części Woli Justowskiej 234,42 m2| 4 sypialnie | garaż 2-stanowiskowy | duża działka | 0% prowizji Są adresy, które nie potrzebują reklamy. Wola Justowska od lat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 193 210 zł226,66 m² 18 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:826 m²

Luksusowe wille W prestiżowej inwestycji Nowoczesna architektura | Zamknięte osiedle | Tylko 5 willi | Ponad 3-metrowa wysokość pomieszczeń | Aluminiowe panoramiczne przeszklenia | Najwyższy.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł250 m² 8 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom jednorodzinny wola justowska! Okolica Zamku w Przegorzałach, pomiędzy dwoma kopcami i lasem. Okolica zielona, dużo tras spacerowych. Dom jest w pełni wyposażony. Parter: salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 790 000 zł156,62 m² 11 428,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Biuro nieruchomości Livinder oferuje na sprzedaż wyjątkowo ciekawą propozycję domu w zabudowie bliźniaczej z dużym ogrodem! Bardzo dobra oferta dla wszystkich, którym zależy mocno na.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł240 m² 45,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:559 m²

Na wynajem, piękny dom w zabudowie bliźniaczej w prestiżowej dzielnicy Krakowa english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność przedstawić Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

11 999 zł270 m² 44,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu domu położonego na krakowskim Zwierzyńcu. Lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest w cichej, zielonej okolicy. Nieopodal znajdują się parki,.

Szczegóły ogłoszenia

27 000 zł600 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Mamy przyjemność zaprezentować luksusową willę na wynajem o powierzchni około 600 m , położoną w prestiżowej części Krakowa, na Woli Justowskiej. Lokalizacja Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 000 zł186 m² 21 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Wyjątkowy, wolnostojący dom zapewniający dyskrecję o powierzchni 186 m2 z dużym tarasem i ogrodem na Woli Justowskiej. Położona na działce o pow. 1400 m craftowa.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł350 m² 34,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w kameralnej i zielonej części Krakowa przy ul. Jontkowa Górka. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 820 000 zł165,60 m² 17 028,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:281 m²

Koniecznie obejrzyj wideo! wyjątkowy dom | przy lesie wolskim 3 sypialnie | Dodatkowy gabinet | Nowoczesna bryła | Przestronny dom na zamkniętym terenie | 150 m od wejścia do lasu Wolskiego ***** dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Wola Justowska,Kraków

4 336 770 zł234,42 m² 18 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:855 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 850 000 zł165,60 m² 17 210,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:236 m²

Koniecznie obejrzyj wideo! wyjątkowy dom przy lesie wolskim 3 sypialnie | Dodatkowy gabinet | Nowoczesna bryła | Przestronny dom | Na zamkniętym terenie | 150 m od wejścia do lasu Wolskiego *****.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 799 000 zł110 m² 16 354,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:110 m²

Piękny nowoczesny apartament w świetnej lokalizacji na kameralnym osiedlu w stanie deweloperskim. Możliwość szybkiego wykończenia pod klucz po oddaniu inwestycji! zadzwoń I umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

17 500 zł270 m² 64,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na wynajem, piękny dom w zabudowie bliźniaczej w prestiżowej dzielnicy Krakowa - Wola Justowska english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 890 000 zł165,60 m² 17 451,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:232 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 842 000 zł203 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Apartamenty bezczynszowe - zabudowa bliźniacza w centrum Bronowic Lokalizacja: gabrieli Zapolskiej 22, bronowice, kraków - apartamenty bezczynszowe z ogródkiem w centrum Bronowic! Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Pod Stokiem

Wola Justowska,Kraków

5 772 000 zł296 m² 19 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Unikatowa rezydencja klasy premium | 21 arów działki | Smart Home | Prywatna strefa spa Prestiż, przestrzeń i wygoda w jednym Prezentuję wyjątkową willę, która nie jest kolejnym domem tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Królowej Jadwigi

Wola Justowska,Kraków

1 795 301 zł120 m² 14 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 937 m²

Oferujemy Państwu apartament o metrażu 120,49 m2 na którym mamy do dyspozycji 4 niezależne pokoje w tym salon z aneksem kuchennym oraz trzy sypialnie, dwie lazienki, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Królowej Jadwigi

Wola Justowska,Kraków

1 040 195 zł62 m² 16 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 937 m²

Oferujemy Państwu apartament o metrażu 61,55 m2 na którym mamy do dyspozycji 4 niezależne pokoje w tym salon z aneksem kuchennym oraz trzy sypialnie, łazienka, wiatrołap, komunikacja Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pylna

Wola Justowska,Kraków

4 193 000 zł227 m² 18 499,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 262 m²

Na spokojnej, willowej ulicy Woli Justowskiej powstaje dom zaprojektowany z myślą o osobach, które chcą połączyć prywatność i przestrzeń z wygodą życia blisko centrum Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Junacka

Wola Justowska,Kraków

2 899 000 zł117 m² 24 777,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Wykończone pod klucz! Przyjedź z walizkami i wprowadź się od razu! *zdjęcia to wizualizację, zobacz dom na żywo* Zadzwoń i umów się na spotkanie premium lokalizacja! - Kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Junacka

Wola Justowska,Kraków

2 899 600 zł117 m² 24 857,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 644 m²

Oferujemy Państwu II-poziomowy dom o metrażu 116,65 m2 na którym mamy do dyspozycji 4 niezależne pokoje w tym salon z aneksem kuchennym oraz trzy sypialnie, łazienkę, wc, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Wola Justowska,Kraków

7 600 zł140 m² 54,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:334 m²

Wola justowska - zadbany dom 140 m w kameralnym zakątku, z ogrodem i klimatyzacją | bez mebli, możliwość własnej aranżacji Prime Property prezentuje do wynajęcia zadbany, skrajny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Wola Justowska,Kraków

7 600 zł140 m² 54,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:334 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kraków

Wola Justowska,Kraków

16 000 zł180 m² 88,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:480 m²

Prime Property prezentuje do wynajęcia nowoczesny dom położony na Woli Justowskiej, w pobliżu Parku Decjusza. Do wynajmu oferujemy komfortowy dom o powierzchni ok. 180 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Przyjemna

Wola Justowska,Kraków

2 600 000 zł150 m² 17 343,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Prestiż, który nie czeka. Został już tylko jeden adres: hamernia Z dumą ogłaszam, że inwestycja Hamernia Residence niemal w całości znalazła już swoich właścicieli. W sprzedaży.