dowolna

Domy Kraków ul. Spacerowa

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Rynek pierwotny

749 000 zł63 m² 11 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Samodzielna część budynku 2-lokalowego na kameralnym osiedlu (6 domów) premium standard Z pompą ciepła - tylko jeden sąsiad! Szukasz idealnego kompromisu między metrażem domu a wygodą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 340 700 zł123,42 m² 10 862,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:692 m²

U w A G A! Przy tej ofercie G R A T I S (!) konsultacja z architektem wnętrz! Nieruchomości Petryla mają do zaoferowania niepowtarzalną inwestycję nowo powstający dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 708 080 zł142,34 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:70 m²

Nowoczesne domy w zabudowie szeregowej elegancka architektura i funkcjonalność na Osiedlu Kliny w Krakowie. Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie szeregowej, łączące ekskluzywną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 496 000 zł192 m² 7 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Sprzedaż bezpośrednia! Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowego domu z garażem w zabudowie bliźniaczej o pow. całkowitej 192 m2 [użytkowa 148 m2], położonego na 4,5 a działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 708 080 zł142,34 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesne domy szeregowe przy ul. Spacerowej Kameralne osiedle nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej przy ul. Spacerowej w Krakowie. Elegancka architektura, funkcjonalne wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 298 000 zł112 m² 11 589,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Sprzedaż: cały segment - dom jednorodzinny 2 lokalowy w zabudowie szeregowej - segment narożny 1/1 + 1/2 ul. Spacerowa - Kraków Na sprzedaż - całość segmentu z własnym ogrodem jako zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 510 000 zł194,67 m² 7 756,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:345 m²

Skotniki: zaraz obok ul. Spacerowej. Nowoczesne, kameralne osiedle domów w zabudowie bliźniaczej, położone w zielonej, spokojnej części Krakowa. To propozycja dla tych, którzy szukają.

Szczegóły ogłoszenia

1 860 000 zł150 m² 12 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 125 m (powierzchnia całkowita 150 m ). Dom znajduje się na działce o powierzchni ok. 4 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 435 530 zł131,70 m² 10 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Dom na sprzedaż - ul. Spacerowa, kraków Powierzchnia: 131,7 m2 Cena: 1 435 530 zł Możliwość zakupu mniejszego segmentu: 123,30 m2 - 1 340 700 zł Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 320 000 zł112 m² 11 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:100 m²

Segment 2-lokalowy, 112 m2 (49 m2 + 63 m2) - Kraków, ul. Spacerowa Prywatność domu, wygoda apartamentu - w jednej nieruchomości. Na sprzedaż wyjątkowy segment w kameralnej inwestycji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

1 320 000 zł112 m² 11 785,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:100 m²

segment nr 2 - całość Segment 2-lokalowy | 112 m (49 m + 63 m ) | możliwość połączenia | taras na dachu | ogród | Kraków, ul. Spacerowa Prywatność domu, wygoda apartamentu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spacerowa

Kliny,Kraków

1 708 080 zł142 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Oferujemy komfortowy i nowoczesny dom w zabudowie szeregowej przy obszarze 52ha zieleni parkowej idealnej do rekreacji! zakup bez pcc I prowizji Idealna opcja dla rodzin szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spacerowa

Kliny,Kraków

1 708 080 zł142 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Zakup bez prowizji I podatku pcc Na sprzedaż 5-pokojowy dwupoziomowy apartament z ogródkiem i garażem położony na I piętrze i poddaszu o powierzchni ok. 142m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spacerowa

Kliny,Kraków

1 708 080 zł142 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spacerowa

Kliny,Kraków

1 708 080 zł142 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dębniki,Kraków

1 460 000 zł195 m² 7 499,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:324 m²

Ostatni bliźniak w Sprzedaży! Skotniki: zaraz obok ul. Spacerowej. Nowoczesne, kameralne osiedle domów w zabudowie bliźniaczej, położone w zielonej, spokojnej części Krakowa. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Spacerowa

Kliny,Kraków

549 000 zł49 m² 11 142,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:80 m²

Przedsprzedaż - najlepsza cena Niezależna część budynku 2-rodzinnego - Apartament z ogrodem | parter | osobne wejście Lokalizacja - Kliny, kraków Inwestycja położona w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Spacerowa

Kliny,Kraków

1 298 000 zł112 m² 11 589,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Spacerowa

Kliny,Kraków

549 000 zł49 m² 11 142,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:70 m²

NIezależna część segmentu - budynku 2 lokalowego Najlepsza cena tylko 549.000 zł Parter. Lokal mieszkalny z ogrodem nr 1/1 segment narożny - pierwszy od wjazdu. Zamieszkaj w budynku 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spacerowa

Kliny,Kraków

1 708 080 zł142 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Spacerowa

Kliny,Kraków

549 000 zł49 m² 11 142,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:70 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Spacerowa

Kliny,Kraków

1 298 000 zł112 m² 11 589,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Spacerowa

Kliny,Kraków

1 298 000 zł122 m² 10 639,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

cały segment - dom jednorodzinny 2 lokalowy w zabudowie szeregowej - segment narożny 1/1 + 1/2 ul. Spacerowa - Kraków Na sprzedaż - całość segmentu z własnym ogrodem jako zielonym tarasem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spacerowa

Dębniki,Kraków

1 450 000 zł195 m² 7 448,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:324 m²

Skotniki: zaraz obok ul. Spacerowej. Te Bliźniaki to nowoczesne, kameralne osiedle domów w zabudowie bliźniaczej, położone w zielonej, spokojnej części Krakowa. To propozycja dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Spacerowa

Kliny,Kraków

1 298 000 zł122 m² 10 639,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spacerowa

Kliny,Kraków

1 708 080 zł142 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:21 m²

Biuro Nieruchomości Lakado prezentuje kameralną inwestycję domów w zabudowie szeregowej przy ul. Spacerowej w zielonej, spokojnej części miasta. ani podatku pcc Termin realizacji: IV kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dębniki,Kraków

1 450 000 zł195 m² 7 448,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:324 m²

Vibehome zaprasza do odkrycia naszej najnowszej oferty! Bliźniaki, które właśnie trafiają na rynek, to idealna przestrzeń dla rodzin szukających komfortu, spokoju i nowoczesności wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kliny,Kraków

1 708 080 zł142 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dębniki,Kraków

899 000 zł120 m² 7 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Lokalizacja: dębniki/ Skotniki w pobliżu ulicy Skotnickiej, babińskiego blisko wyjazd na autostradę A4 centrum handlowe Atut 2,5 km lokal zawiera: w skład domu o powierzchni 104,11 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spacerowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

899 000 zł130 m² 6 915,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:60 m²

Emmerson nieruchomości oferuje na sprzedaż ostatni wolny środkowy segment o powierzchni użytkowej 105,2 m2 plus poddasze 17 m2 z ogródkiem o powierzchni 60 m2 w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spacerowa

Kliny,Kraków

1 708 080 zł142 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spacerowa

Dębniki,Kraków

899 000 zł130 m² 6 915,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Do sprzedania dom w segmencie środkowym w zielonej okolicy Krakowa otoczony nowymi domami wolnostojącymi z pozwoleniem na użytkowanie. Dom w stanie deweloperskim składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spacerowa

Kliny,Kraków

1 350 000 zł126 m² 10 671,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:435 m²

Zadzwoń sprawdź co zyskasz decydując się na zakup do końca listopada 2023 r ! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję na krakowskiej mapie nieruchomości. Spacerowa Enklawa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spacerowa

Kliny,Kraków

1 290 000 zł126 m² 10 197,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:326 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spacerowa

Kliny,Kraków

1 290 000 zł126 m² 10 197,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:206 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dębniki,Kraków

1 575 000 zł180 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Grzybek Nieruchomości oferują na sprzedaż atrakcyjny dom wolnostojący przy ulicy Spacerowej w Krakowie. Dom o powierzchni 180m2 znajduje się na działce o powierzchni ok. 550m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dębniki,Kraków

1 575 000 zł180 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedstawiam Państwu dom wolnostojący usytuowany na 5,5 arowej działce w zielonej i spokojnej dzielnicy Dębniki-Kliny Zacisze. Lokalizacja: dębniki ul. Spacerowa-Kraków. Fantastyczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Spacerowa

Kliny,Kraków

997 456 zł161 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Perleo ma przyjemność zaprezentować dom w typie segmentu zlokalizowany w Krakowie. Perleo na rynku pierwotnym nie pobiera wynagrodzenia od strony kupującej oraz świadczy usługi w doborze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Spacerowa

Skotniki,Kraków

699 000 zł115 m² 6 078,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Podwyższony standard deweloperski opis: dom pod Klonami to nowoczesny, energooszczędny budynek w zabudowie bliźniaczej położony przy kameralnej ulicy ks. F. Trockiego w Krakowie. Własny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Spacerowa

Sidzina,Kraków

459 000 zł320 m² 1 434,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania duży dom na działce 10 arów w Krakowie Sidzinie, w rejonie ul. Spacerowej. Dom wymaga wykończenia, ale jednocześnie pierwsza kondygnacja nadaje się do zamieszkania lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Spacerowa

Dębniki,Kraków

410 000 zł230 m² 1 782,61 zł/m²