dowolna

Domy pod klucz Kraków - Lista ogłoszeń domów wyszykowanych

299 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

299 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Żułowska

Olsza,Kraków

2 000 000 zł136 m² 14 705,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:213 m²

Na sprzedaż uroczy dom po generalnym remoncie w dzielnicy Olsza w Krakowie. English version below lokalizacja Miasto: kraków W pobliżu: obwodnica, przedszkole, szkoła podstawowa, szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kraków

Zielone,Kraków

849 000 zł115 m² 7 382,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Wrząsowice, 5min od Krakowa numer do kontaktu 886*356*622 zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji - domy Z pozwoleniem na użytkowanie - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Langiewicza

Prądnik Biały,Kraków

1 399 000 zł130 m² 10 761,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Unikatowa nieruchomość w Centrum Krakowa: mieszkanie 3 pokojowe + garaż z dodatkowymi 2 Kawalerkami + połowa strychu. Lokalizacja: oferujemy wyjątkową nieruchomość w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kraków

Zielone,Kraków

849 000 zł115 m² 7 382,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Wrząsowice, 5min od Krakowa tel kontaktowy 886_356_622 zakup od dewelopera - bez prowizji - domy Z pozwoleniem na użytkowanie - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pylna

Wola Justowska,Kraków

1 289 000 zł95 m² 13 568,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Piękny nowoczesny dom na świeżo wybudowanym osiedlu! osiedle Z wszystkim co potrzebujesz W jednym miejscu! Sklepy, park, ekologiczna farma, w pobliżu ska oraz przystanek autobusowy. Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wola Justowska,Kraków

1 649 000 zł140 m² 11 778,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej 140m2 na Woli Justowskiej. Kupujący zwolniony Z podatku pcc! Dom jest wykończony gotowy do zamieszkania bez mebli ruchomych. W kuchni znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Hamernia

Wola Justowska,Kraków

1 999 989 zł150 m² 13 299,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

100 000 rabatu na majówkę! Wcześniejsza cena 2 100 000. Nie przegap tej okazji! Na sprzedaż ostatni bliźniak z dużym ogrodem w stanie deweloperskim! Osiedle na którym czeka segment składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kraków

Zielone,Kraków

820 000 zł110 m² 7 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Dzień otwarty: 25.04 - sobota 10:00 - 19:00 26.04 - niedziela 8:00 13:00 MIEJSCOWOŚĆ PISARY gmina Zabierzów Proszę o wcześniejszą rezerwację godziny spotkania telefonicznie lub sms ZAKUP.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kraków

Zielone,Kraków

849 000 zł115 m² 7 382,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Wrząsowice, 5min od Krakowa tel kontaktowy 886_356_622 zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji - domy Z pozwoleniem na użytkowanie - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Wola Justowska,Kraków

2 899 000 zł117 m² 24 852,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:92 m²

Wykończony pod klucz | Nowoczesne wnętrze | Zakup bezpośrednio od inwestora Na sprzedaż oferujemy nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 118,96 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Wola Justowska,Kraków

2 899 000 zł117 m² 24 852,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dzień dobry, chciałem Państwu zaprezentować wykończony dom w samym sercu Woli Justowskiej. Ta prestiżowa dzielnica zapewnia swoim mieszkańcom prywatność oraz komfort życia. Dzięki optymalnemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Skotniki,Kraków

2 780 000 zł273 m² 10 183,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Przedstawiamy niepowtarzalną okazję! Do sprzedaży nowoczesny, energooszczędny dom bliźniak wykończony "pod klucz", zlokalizowany na zamkniętym, ekskluzywnym osiedlu "zielone Łąki".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Salwator,Kraków

17 000 zł300 m² 56,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom 300 m na wynajem salwator wysoki standard garaż na 3 auta opis ogólny Do wynajęcia nowoczesny, przestronny dom o powierzchni około 300 m , położony w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraków

Wola Justowska,Kraków

2 899 001 zł117 m² 24 852,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatni wolnostojący dom wykończony pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Hamernia

Wola Justowska,Kraków

2 600 000 zł150 m² 17 343,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż ostatni bliźniak z dużym ogrodem! Osiedle na którym czeka segment składa się tylko z 6 bliźniaków. Kameralne osiedle, zamieszkałe przez rodziny. Został tylko jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Zwierzyniec,Kraków

2 899 000 zł116 m² 24 884,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Luksusowy dom z ogrodem i tarasem na dachu | Jacuzzi | Las Wolski Wyjątkowy apartament o charakterze domu położony przy ul. Wiosennej w prestiżowej dzielnicy Wola Justowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Nowosądecka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

1 550 000 zł240 m² 6 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 m²

Biuro Nieruchomości aprest ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany przy ulicy Nowosądeckiej w Krakowie. Nieruchomość o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kraków

Zielone,Kraków

849 000 zł115 m² 7 382,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Wrząsowice, 5min od Krakowa Możliwość spotkania w weekend zakup od dewelopera - bez prowizji - domy Z pozwoleniem na użytkowanie - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Swoszowice,Kraków

1 320 000 zł157 m² 8 411,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:288 m²

Ostatni wolny | skrajny segment Z największym ogrodem Bliźniak gotowy do odbioru | idealny dla rodziny | dobra cena Na sprzedaż ostatni, skrajny segment F1 w kameralnej, nowej inwestycji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Wolica,Kraków

1 099 000 zł118 m² 9 313,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:875 m²

To miejsce stworzone dla osób, które szukają spokoju, przestrzeni i prywatności w granicach Krakowa duża działka, kameralne otoczenie i niska zabudowa sprawiają, że dom daje poczucie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kraków

Zielone,Kraków

849 000 zł115 m² 7 382,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wrząsowice, 5min od Krakowa zakup od dewelopera - bez prowizji - domy Z pozwoleniem na użytkowanie - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraków

Wola Justowska,Kraków

2 899 001 zł117 m² 24 852,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Wola Justowska,Kraków

2 089 400 zł124 m² 16 803,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Victoria Estate prezentuje dom w zabudowie bliźniaczej na Woli Justowskiej. Nieruchomość: dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 124,34m2 zlokalizowany jest przy ul. Wiosennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wola Justowska,Kraków

2 899 001 zł117 m² 24 852,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Swoszowice,Kraków

998 000 zł100 m² 9 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

mHouse Kraków Lokal A2 | 99,22 m | Ogród Południowy | Bez prowizji i pcc | Gotowe do odbioru! Zapraszamy do odkrycia mhouse kameralnego zespołu czterech budynków jednorodzinnych (łącznie 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Grębałów,Kraków

1 250 000 zł140 m² 8 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera: 0% prowizji, 0% podatku pcc. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży energooszczędnych wolnostojących domów, zlokalizowanych na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Grębałów,Kraków

1 550 000 zł140 m² 11 071,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:312 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera: 0% prowizji, 0% podatku pcc. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży energooszczędnych domów na kameralnym Osiedlu Grębałowska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wola Justowska,Kraków

2 899 001 zł117 m² 24 852,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Niezapominajek

Wola Justowska,Kraków

1 499 000 zł118 m² 12 703,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Piękny nowoczesny dom dom w świetnej lokalizacji na kameralnym osiedlu w stanie deweloperskim z własnym kompleksem usługowym, parkiem dla mieszkańców oraz farmą ekologiczną na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Wola Justowska,Kraków

2 899 000 zł133 m² 21 797 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:92 m²

* ostatni - nowy - wolnostojący dom, wykończony i gotowy do zamieszkania, o powierzchni całkowitej 133 m ( w tym powierzchnia użytkowa - 4 pokoje i aneks kuchenny 116,65 m +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wola Justowska,Kraków

2 899 001 zł117 m² 24 852,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Zwierzyniec,Kraków

2 899 000 zł116 m² 24 991,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowy dom gotowy do zamieszkania | Wola Justowska | ogród, garaż i prywatne jacuzzi na dachu Lokalizacja Kraków, kameralna zabudowa jednorodzinna, szybki dojazd do centrum. Blisko tereny zielone: las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Branice,Kraków

1 279 000 zł128 m² 10 021,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:282 m²

Emmerson nieruchomości oferuje na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaka o powierzchni użytkowej 125,22 m ( powierzchnia rozliczeniowa 127,62- powierzchnia pod ścianami działowymi 2,40m2 )z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wola Justowska,Kraków

2 899 000 zł117 m² 24 777,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Wykończone pod klucz! Przyjedź z walizkami i wprowadź się od razu! Zadzwoń i umów się na spotkanie premium lokalizacja! - Kameralna inwestycja w świetnej, zielonej okolicy. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Koło Strzelnicy

Wola Justowska,Kraków

2 181 000 zł125 m² 17 448 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z ogródkiem i tarasem na dachu. Więcej informacji - tel. e-mail: zakup bez prowizji dla biura nieruchomości oraz bez podatku pcc 2% Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraków

Wola Justowska,Kraków

2 899 001 zł117 m² 24 852,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wola Justowska,Kraków

2 900 000 zł117 m² 24 860,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż oddany do użytku, nowy dom wolnostojący wykończony pod klucz w jednej z bardziej pożądanych lokalizacji w Krakowie, woli Justowskiej. Lokalizacja: nowoczesny, luksusowy 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kraków

Zielone,Kraków

849 000 zł115 m² 7 382,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wola Justowska,Kraków

2 181 550 zł125 m² 17 452,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Na sprzedaż oddany do użytku, gotowy do własnej aranżacji nowy dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem oraz tarasem na dachu w jednej z bardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wola Justowska,Kraków

2 899 001 zł117 m² 24 852,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraków

Swoszowice,Kraków

1 750 000 zł200 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:512 m²

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego wolnostojącego z roku 2007 w Krakowie Swoszowice. Lokalizacja - kameralne miejsce, dobra komunikacja - autobus,.