dowolna

Domy Kraków Osiedle Nowa Huta

52 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

52 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, Nowa Huta

Nowa Huta,Kraków

480 000 zł84 m² 5 714 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Do sprzedania nowa inwestycja domków jednorodzinnych powstająca w okolicy Krakowa. Domy sprzedawane są w stanie surowym zamkniętym z mediami doprowadzonymi do budynku ,elewacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Zielone

Zielone,Kraków

1 450 000 zł210 m² 6 904,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Nowoczesny energooszczędny, ekologiczny i ekonomiczny dom, w nowoczesnym stylu. Wysoki standard wykonania i wykończenia z dodatkowym atutem jakim jest duża działka. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Nowa Huta

Nowa Huta,Kraków

659 000 zł90 m² 7 322,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Do sprzedania nowy wykończony dom wolnostojący w miejscowości Pietrzejowice ( 9 km od Wzgórz Krzesławickich ) Dom położony jest na działce 10,2a o wymiarach 17 x 60 i sprzedawany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Nowa Huta

Nowa Huta,Kraków

629 000 zł90 m² 6 988,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Igołomska

Nowa Huta,Kraków

595 000 zł110 m² 5 409 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Więcej informacji martalub biuro: w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: ; do sprzedania wolnostojący, jednorodzinny dom o powierzchnie 110 m2 zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bystronia

Nowa Huta,Kraków

890 000 zł314 m² 2 834,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Inwestycja jest przeznaczona dla ludzi którzy cenią sobie komfort ,spokój oraz potrzebują dużych powierzchni najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Luborzycka

Nowa Huta,Kraków

985 000 zł206 m² 4 781,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:478 m²

Przedstawiam piękny, doskonale odpowiadający potrzebom obecnych czasów dom zlokalizowany na działce o pow. 478m2 w Grębałowie, części Nowej Huty sąsiadującej z gminą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Nowa Huta

Nowa Huta,Kraków

790 000 zł260 m² 3 038,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:996 m²

Przestronny dom o powierzchni ok 260 mkw zlokalizowany w okolicy ulicy Wadowskiej w Nowej Hucie.Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Nowa Huta

Nowa Huta,Kraków

690 000 zł121 m² 5 702,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedaży gotowy dom zewnętrzny z działką 4a Tylko 6km od Grębałowa na pograniczu Krakowa w malowniczej miejscowości Krzysztoforzyce. Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Nowa Huta

Nowa Huta,Kraków

690 000 zł121 m² 5 702,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kościelnicka

Nowa Huta,Kraków

550 000 zł175 m² 3 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:580 m²

Został tylko jeden dom, nie zwlekaj - termin oddania - koniec 2020 r. Inwestycja na ukończeniu - nie zwlekaj. Jeśli cenisz uroki podmiejskiego życia, szukasz dla swojej rodziny funkcjonalnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Nowa Huta

Nowa Huta,Kraków

690 000 zł121 m² 5 702,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Nowa Huta

Nowa Huta,Kraków

690 000 zł121 m² 5 702,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Centralna

Nowa Huta,Kraków

2 200 zł70 m² 31,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Lokalizacja: nieopodal ul. Aleja Pokoju. W pobliżu również m.in.: ul. Kamionka, sołtysowska, rondo Czyżyńskie, centrum handlowe M1. Opis: wolno stojący domek pochodzi z 1970 roku. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kościelnicka

Nowa Huta,Kraków

449 000 zł143 m² 3 139,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Został jeszcze jeden. Pośpiesz się nim ktoś Cię ubiegnie. Jeśli cenisz uroki podmiejskiego życia, szukasz dla swojej rodziny funkcjonalnego domu a przy okazji bliska Ci jest północno-wschodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Nowa Huta

Nowa Huta,Kraków

499 000 zł100 m² 4 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Tylko 6km od Grębałowa na pograniczu Krakowa w malowniczej miejscowości. Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej ( segment wewnętrzny ) w nowym budynku oddanym do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Nowa Huta

Nowa Huta,Kraków

499 000 zł100 m² 4 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej ( segment wewnętrzny ) w nowym budynku oddanym do użytkowania w 2020r. Segment sprzedawany będzie w stanie wykończonym pod klucz i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Plastusia

Nowa Huta,Kraków

415 000 zł125 m² 3 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Kupując u nas - nie zapłacisz za umowę przedwstępną! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego domu o pow. 125 m2. Dom mieści się na działce o pow. 400 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Odmogile

Nowa Huta,Kraków

6 900 zł210 m² 32,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dom wybudowany w zacisznym miejscu, idealnie nadający się pod przedszkole, biuro, kancelarię lub gabinet. Wyposażony w instalację monitoringu zewnętrznego, klimatyzację, odkurzacz centralny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wadowska

Nowa Huta,Kraków

469 000 zł133 m² 3 539,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Promocja! Dom w cenie mieszkania , ul. Wadowska (nowa Huta) Tylko 469 000 zł za dom z garażem i ogródkiem.(poprzednia cena 499 000 zł) Oferta bezpośrednio od dewelopera. Cena 469 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wadowska

Nowa Huta,Kraków

469 000 zł133 m² 3 539,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wadowska

Nowa Huta,Kraków

469 000 zł133 m² 3 539,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom w cenie mieszkania , ul. Wadowska (nowa Huta) Idealny dla rodzin z dziećmi z ogródkiem. Tylko 469 000 zł za dom z garażem i ogródkiem.(poprzednia cena 499 000 zł) Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wadowska

Nowa Huta,Kraków

469 000 zł133 m² 3 539,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wadowska

Nowa Huta,Kraków

469 000 zł133 m² 3 539,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wadowska

Nowa Huta,Kraków

469 000 zł133 m² 3 539,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wadowska

Nowa Huta,Kraków

469 000 zł133 m² 3 539,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wadowska

Nowa Huta,Kraków

469 000 zł133 m² 3 539,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Kup swój wymarzony dom z ogródkiem na obrzeżach Krakowa. Promocja przedsprzedażowa! Twój wymarzony dom w cenie mieszkania! Tylko 445 000 zł zamiast 499 000 zł za dom 130 mkw. z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wadowska

Nowa Huta,Kraków

469 000 zł133 m² 3 539,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wadowska

Nowa Huta,Kraków

469 000 zł133 m² 3 539,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wadowska

Nowa Huta,Kraków

469 000 zł133 m² 3 539,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Słoneczna Wadowska to kameralne osiedle ośmiu domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w Nowej Hucie przy ul. Wadowskiej. Domy zaprojektowane zostały jako budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wadowska

Nowa Huta,Kraków

469 000 zł133 m² 3 539,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Okulickiego

Nowa Huta,Kraków

4 900 zł240 m² 20,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący, położony w rej. ul. Okulickiego. Powierzchnia 160 m2, na którą składają się: 6 pokoi (nieumeblowane), kuchnia, dwie łazienki z kabinami prysznicowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Władysława Jagiełły

Nowa Huta,Kraków

4 500 zł240 m² 18,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferujemy do wynajęcia dom o powierzchni 240 m2 znajdujący się w rejonie ul. Jagiełły w Krakowie. Dom Wolnostojący. Przeznaczony pod wynajem dla pracowników firm. Powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Władysława Jagiełły

Nowa Huta,Kraków

5 000 zł280 m² 17,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy do wynajęcia dom o powierzchni 280 m2 znajdujący się w rejonie ul. Jagiełły w Krakowie. Dom Wolnostojący. Przeznaczony pod wynajem dla pracowników firm. Powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Władysława Jagiełły

Nowa Huta,Kraków

4 500 zł180 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta przeznaczona dla pracowników firm. Do wynajęcia dom w Nowej Hucie w okolicy ul. Jagiełły. Składa się z 6 pokoi, dwóch łazienek, dwóch kuchni, przedpokoju. Pokoje umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Rzepakowa

Nowa Huta,Kraków

4 500 zł120 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy na wynajem piętro w domu jednorodzinnym o powierzchni 120 m2 w Krakowie, nowej Hucie, rej. ulicy Rzepakowej. Dom Prezentowana nieruchomość ma powierzchnie 120 m2, na której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Ujastek

Nowa Huta,Kraków

8 400 zł220 m² 38,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Prezentujemy do wynajęcia dom o powierzchni 220 m2 znajdujący się w Nowej Hucie. Oferta z możliwością zakwaterowania pracowników firm 24 osób na dwóch kondygnacjach. Na wyposażeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wadowska

Nowa Huta,Kraków

469 000 zł133 m² 3 539,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wadowska

Nowa Huta,Kraków

469 000 zł129 m² 3 641,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Słoneczna Wadowska to kameralne osiedle ośmiu domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w Nowej Hucie, przy ul. Wadowskiej. Domy zaprojektowane zostały jako budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Nowa Huta

Nowa Huta,Kraków

440 000 zł210 m² 2 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 800 m²

Dom piętrowy o powierzchni całkowitej 210 m2 (w tym garaż i dwa balkony z lodżią); na piętrze 3 pokoje, kuchnia ze spiżarką i łazienka; na parterze 2 pokoje, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Igołomska

Nowa Huta,Kraków

320 000 zł230 m² 1 391,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:566 m²

Tylko U nas , oferta na wyłączność! Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu znajdującego się w Krakowie w pobliżu ulicy Igołomskiej. Dom zlokalizowany jest.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Domy Kraków, Dzielnica XVIII Nowa Huta, Nowa Huta