dowolna

Domy Kraków Osiedle Nowa Huta

52 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

52 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Poniatowskiego

Nowa Huta,Kraków

2 200 000 zł300 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:330 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Właściciel sprzeda dom wybudowany w latach osiemdziesiątych umiejscowiony na działkach o łącznej powierzchni 1395m2 (prawie 14 ar). Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Nowa Huta,Kraków

1 767 500 zł150 m² 11 783,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Gotowy Elegancki nowoczesny dom na sprzedaż Lesisko Mogiła Oferta bezpośrednia od właściciela kontakt Budynek został zaprojektowany według indywidualnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zakole

Nowa Huta,Kraków

1 449 000 zł250 m² 5 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 730 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkowy jednorodzinny, wolnostojący dom wykonany w technologii murowanej o powierzchni użytkowej 129,17m2 z dodatkowym garażem dwustanowiskowym, murowanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nowa Huta,Kraków

1 449 000 zł108 m² 133,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 680 m²

Oferta na wyłączność. ul.Eden - Nowa Huta - Nieopodal Przylasek Rusiecki. Biuro nieruchomości vibehome ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość, która przeniesie Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Zielone,Kraków

1 150 000 zł134 m² 8 582,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zabierzów Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej w Zabierzowie wybudowanego w 2021r. Nieruchomość składa się z trzech poziomów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kraków

Nowa Huta,Kraków

810 000 zł110 m² 7 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Polecamy Państwu dom wolnostojący na Przylasku Rusieckim. Domy składają się z: parter: - salon z aneksem kuchennym i wyjściem na ogród - sypialnia - łazienka Piętro: - 3 sypialnie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Zielone,Kraków

1 150 000 zł134 m² 8 582,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wyciąska

Nowa Huta,Kraków

1 290 000 zł200 m² 6 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Lokalizacja: dom wolnostojący zlokalizowany jest na ulicy Wyciąskiej (zaraz obok ulicy Igołomskiej), dzielnica Nowa Huta. Dom budowany był w latach 70-tych, powierzchnia całkowita wynosi ponad 200m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Nowa Huta

Nowa Huta,Kraków

5 800 000 zł2 070 m² 2 801,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Kraków Nowa Huta możliwy wynajem Biurowiec , hotel, usługi medyczne Kraków Nowa Huta uniwersalny budynek biurowy, lub hotelowy,edukacja, usługi medyczne,itp nowa winda! budynek po remoncie w 2013.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nowa Huta,Kraków

1 090 000 zł133 m² 8 222,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Emmerson prezentuje, domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 132,57m2. Budynki znajdują się na działkach o powierzchni od 250m2. Każdy z domów składa się z parteru, piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Nowa Huta,Kraków

1 100 000 zł176 m² 6 234,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nieruchomości Grzybek oferują na sprzedaż nieruchomość gruntową 4,5 ara zabudowaną domem wolnostojącym o powierzchni użytkowej 113,20m m w stanie deweloperskim. Lokalizacja - Nowa Huta-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kraków

Nowa Huta,Kraków

790 000 zł110 m² 7 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Polecamy Państwu domy wolnostojące na Przylasku Rusieckim. Domy składają się z: parter: - salon z aneksem kuchennym i wyjściem na ogród - sypialnia - łazienka Piętro: - 3 sypialnie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym Kraków

Nowa Huta,Kraków

650 000 zł146 m² 4 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom, położony w Krakowie - Pysocice. Budynek mieszkalny jednorodzinny wolnostojący. Położony w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nowa Huta,Kraków

1 190 000 zł138 m² 8 623,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:363 m²

Na sprzedaż świetnie zaprojektowane i wykonane domy w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane blisko Przylasku Rusieckiego. Jeżeli poszukujesz komfortowej przestrzeni dla swojej rodziny na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Branicka

Nowa Huta,Kraków

1 100 000 zł176 m² 62,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Edit: dostępne już tylko 2 domy. Brak podatku pcc! Z przyjemnością przedstawiam Państwu do sprzedania 4 domy wolnostojące w stanie deweloperskim (o podwyższonym standardzie) zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kraków

Nowa Huta,Kraków

639 000 zł75 m² 8 548,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszamy do zapoznania się z naszą inwestycją na pograniczu Krakowa i Niepołomic gdzie możecie Państwo nabyć bezczynszowe lokale z ogrodem, dwoma miejscami parkingowymi i dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szymańskiego

Nowa Huta,Kraków

1 100 000 zł176 m² 6 234,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowy, wolnostojący dom na kameralnym osiedlu! brak pcc! Prezentuję na sprzedaż wolnostojący dom o pow. całkowitej ok. 176 m2 położony na działce o pow. 4,5a zlokalizowany w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wańkowicza

Nowa Huta,Kraków

4 500 zł80 m² 56,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Prezentowany dom jest połową bliźniaka, zlokalizowaną w Nowej Hucie, w odległości 10 km od ścisłego centrum Krakowa. Lokalizacja mieszkania to z pewnością jeden z większych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Zielone,Kraków

1 150 000 zł134 m² 8 582,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

lokalizacja: zabierzów - blisko szybka kolej ska Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej w Zabierzowie wybudowanego w 2021r. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Igołomska

Nowa Huta,Kraków

1 190 000 zł138 m² 8 623,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:354 m²

Domy gotowe do odbiorów. Nieruchomości Emmerson prezentują nową inwestycje 6 domów w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowaną w Nowej Hucie, w niedalekiej odległości od ulicy Igołomskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Nowa Huta,Kraków

1 090 000 zł133 m² 8 222,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kocmyrzowska

Nowa Huta,Kraków

2 200 000 zł316 m² 6 962,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 007 m²

ul. Kocmyrzowska rejon - oferta na wyłączność - Do sprzedaży wolnostojący dom oraz wolnostojący garaż położony na działce o powierzchni 3007 m2 w kameralnej uliczce w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Igołomska

Nowa Huta,Kraków

550 000 zł259 m² 2 123,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:566 m²

Tylko U nas , oferta na wyłączność! Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu znajdującego się w Krakowie w pobliżu ulicy Igołomskiej. Ulica Igołomska nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Karaszewicza-Tokarzewskiego

Nowa Huta,Kraków

780 000 zł89 m² 8 764 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 m²

Więcej informacji Mail: wszystkie oferty na stronie: oferujemy do sprzedania bliźniak przy ul. Tokarzewskiego w Krakowie. Do ulicy Igołomskiej mamy 8 minut samochodem. Z kolei w 17 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kąkolowa

Nowa Huta,Kraków

1 599 000 zł245 m² 6 526,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Prezentujemy Państwu gotową do odbioru inwestycje przy Ulicy Kąkolowej łączącą w sobie enklawę spokoju z piękną przyrodą. Bliskość udogodnień wynikających z mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kraków

Nowa Huta,Kraków

790 000 zł110 m² 7 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Polecamy Państwu domy wolnostojące na działkach 4,5 ara zlokalizowane na Przylasku Rusieckim. Domy składają się z: parter: - salon z aneksem kuchennym i wyjściem na ogród - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wańkowicza

Nowa Huta,Kraków

4 500 zł80 m² 56,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Topolowa

Nowa Huta,Kraków

649 000 zł79 m² 8 199,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszamy do zapoznania się z naszą inwestycją w pod Krakowskich Niepołomicach przy ul. Topolowej gdzie możecie Państwo nabyć Bezczynszowe nieruchomości z ogrodem dwoma miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Drożyska

Nowa Huta,Kraków

650 000 zł125 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Szukasz dla siebie i dla swojej rodziny domu? Mam dla Ciebie bardzo ciekawą ofertę domu w dobrej lokalizacji Dom jednorodzinny posadowiony na płaskiej, działce o pow. 5 arów ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Brzeska

Nowa Huta,Kraków

799 000 zł114 m² 7 033,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zapraszamy do zapoznania się z naszą inwestycją na pograniczu Krakowa i Niepołomic gdzie możecie Państwo nabyć jeden z 2 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kąkolowa

Nowa Huta,Kraków

1 649 000 zł230 m² 7 169,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Prezentujemy Państwu gotową do odbioru inwestycje przy Ulicy Kąkolowej łączącą w sobie enklawę spokoju z piękną przyrodą. Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nowa Huta,Kraków

950 000 zł187 m² 5 080,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Emmerson prezentuje, dom o powierzchni 150 m2 znajdujący się w cichej okolicy na Wzgórzach Krzesławickich. Nieruchomość jest w stanie deweloperskim i składa się z: parter: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nowa Huta,Kraków

690 000 zł125 m² 5 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nieruchomości oferują na sprzedaż nowy dom wolnostojący położony w dz. Nowa Huta, nieruchomość zlokalizowana niedaleko Przylasku Rusieckiego. Dom o powierzchni 125m z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Nowa Huta,Kraków

1 000 000 zł152 m² 6 578,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro nieruchomości Emmerson prezentuje do sprzedaży wolnostojący dom, wzniesiony metodą tradycyjną oddany do użytku w 2022 roku. Dojazd do nieruchomości utwardzoną drogą gminną, odśnieżaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraków

Nowa Huta,Kraków

1 190 000 zł138 m² 8 623,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:354 m²

Szanowni Państwo, przedstawiam ofertę domów z garażem w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 138 m2 w inwestycji na ul. Tokarzewskiego. Na chwilę obecną wolne do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kopaniec

Nowa Huta,Kraków

3 600 zł86 m² 41,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

NA wynajem nowo wykończony dom W dzielnicy nowa huta znajdujący się na ul. Kopaniec. Na wynajem proponujemy Państwu samodzielny lokal znajdujący się na pierwszym piętrze w nowo wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Igołomska

Nowa Huta,Kraków

1 250 000 zł138 m² 9 057,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Domy gotowe do odbiorów. Polecam. Nieruchomości Emmerson prezentują nową inwestycje 6 domów w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowaną w Nowej Hucie, w niedalekiej odległości od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Karaszewicza-Tokarzewskiego

Nowa Huta,Kraków

690 000 zł125 m² 5 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Przedstawiamy na sprzedaż nowy dom wolnostojący, dzielnica Przylasek Rusiecki Na powierzchnię 125 m2 składa się: parter: - wiatrołap, - salon z wyjściem na taras, - oddzielna ale połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bulwarowa

Nowa Huta,Kraków

1 740 000 zł145 m² 12 016,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:264 m²

Bez prowizji lusso ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową inwestycję, zlokalizowaną w zielonej okolicy i bliskim sąsiedztwie Zalewu Nowohuckiego. Przedmiotem sprzedaży są 4 domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nowa Huta,Kraków

950 000 zł234 m² 4 052,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:427 m²

Do sprzedania dom (połowa bliźniaka) w atrakcyjnej lokalizacji w Krakowie, os. Na Stoku w osiedlu domów jednorodzinnych, w cichej i bezpiecznej okolicy, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiatra

Nowa Huta,Kraków

1 850 000 zł350 m² 5 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Mai Estates ma przyjemność zaprezentować dom wolnostojący przy ul. Narcyza Wiatra - okolice ul. Igołomskiej. Lokalizacja: okolice Przylasku Rusieckiego łączą w sobie enklawę spokoju.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Domy Kraków, Dzielnica XVIII Nowa Huta, Nowa Huta