dowolna

Domy Kraków Osiedle Krowodrza

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, Krowodrza

Krowodrza,Kraków

850 000 zł190 m² 4 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie blizniaczej ,nowoczesnie rozwiazany i umeblowany solidny 30 m garaz i miejsce na podjeżdzie.Dojazd droga tak popularną ,że w kazdych warunkach atosferycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ojcowska

Krowodrza,Kraków

590 000 zł150 m² 3 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Powierzchnia 150 m2 Liczba pokoi 5 Liczba pięter 1-piętrowy Typ budynku wolnostojący Przeznaczenie mieszkalne Materiał cegła Liczba łazienek 2 Stan budynku bez białego montażu Charakter jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Głogowiec

Krowodrza,Kraków

740 000 zł133 m² 5 563,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom jednorodzinny w zabudowie bliżniaczej. Stan deweloperski Dwie kondygnacje : pierwsza kondygnacja - salon, kuchnia, łazienka , garaż druga kondygnacja- 2 pokoje,łazienka taras. Dom położony 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Księcia Józefa

Krowodrza,Kraków

769 000 zł110 m² 6 990,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Pieknie polozony nowoczesnie zdudowany dom typu blizniak, stan surowy zamkniety,rozprowadzone media w pomieszczeniach ,na dole salon zagospodarowanie tak dla wlascicieli jak I gosci tego domu/]taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tumanowicza

Krowodrza,Kraków

798 000 zł210 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Środkowy segment w zabudowie szeregowej na 2,2 arowej działce. Całkowita pow. domu to 210 m2, użytkowa 185 m2. Na pierwszym poziomie znajduje się salon z wyjściem do ogrodu, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pocieszka

Krowodrza,Kraków

800 000 zł100 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Do remontu rozbudowy na siedzibę firmy,jako dom jednorodzinny wolno stojacy miejsce umiarkowanie ciche z dobrym dojazdem wiecej informacji posrednik  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Księcia Józefa

Krowodrza,Kraków

850 000 zł260 m² 3 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Powierzchnia => 260.00 m2 Liczba pokoi => 7 Cena => 1100000.00 zł Cena za metr => 4231 zł Typ budynku => wolnostojący Technologia => murowana Stan budynku => bardzo dobry Charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Urzędnicza

Krowodrza,Kraków

1 000 000 zł300 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Powierzchnia => 300.00 m2 Liczba pokoi => 7 Cena => 1000000.00 zł Typ budynku => kamienica Technologia => murowana Rok budowy => 1940 Stan budynku => do remontu Charakter =>.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jadwigi

Krowodrza,Kraków

1 750 000 zł280 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Bezpieczeństwo transakcji gwarantuje licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami. Numer licencji 9454. Polecam! Telefon bezpośredni do agenta:   Józef Zapraszamy do serwisu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Katowicka

Krowodrza,Kraków

1 800 000 zł500 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Bronowice wielkie w ok ul. Ul Katowickiej ,sosnowej Ogrodzenie: mieszane Dojazd: asfalt Opis nieruchomości: piękny duży dom o powierzchni około 500 m2, w tym 9 pokoi, 3 łazienki, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Halczyna

Krowodrza,Kraków

1 999 000 zł250 m² 7 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Cena do negocjacji! zappraszamy! Piękny, wspaniale wyremontowany i przebudowany dom z 1953r. na 5 ar zagospodarowanej działce,( w latach 2003-2005 przeprowadzony kapitalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pod Sikornikiem

Krowodrza,Kraków

3 100 000 zł300 m² 10 333,30 zł/m²

 

 

 

Krowodrza,Kraków

999 000 zł240 m² 4 162,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 256 m²

Okazja! oferta godna polecenia! prestiżowa dzielnica Krakowa Do sprzedania dom piętrowy, jednorodzinny, położony na Woli Justowskiej w jednej z najpiękniejszych dzielnic Krakowa. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żmujdzka

Krowodrza,Kraków

1 399 000 zł230 m² 6 082,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:683 m²

| dom zlokalizowany przy ulicy Żmujdzkiej (krowodrza), usytuowany na działce o powierzchni 6,83 a (z czego 4,03 a stanowi własność, 2,8 a - użytkowanie), zbudowany w 1977 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Krowodrza

Krowodrza,Kraków

3 300 zł220 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 m²

Do wynajęcia bardzo ładny, komfortowy dom jednorodzinny (parter + pietro), wolnostojący połączony z sąsiednim domem jedynie garażem. Powierzchnia mieszkalna wynosi 155m2 (nie wliczając garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa umeblowana, ul. Pasternik

Krowodrza,Kraków

8 000 zł320 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

W całym domu zainstalowane rolety antywłamaniowe na pilota otwierane pojedynczo w pomieszczeniach lub w całym domu, alarm strefowy, widodomofon, kamering wokół budynku z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Krowodrza

Krowodrza,Kraków

1 950 000 zł250 m² 7 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:689 m²

Bez prowizji od kupującego sprzedania dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 250m na Woli Justowskiej/ Krowodrza. Dom znajduje się w rejonie Parku Decjusza. Działka ładnie zagospodarowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Księcia Józefa

Krowodrza,Kraków

1 190 000 zł230 m² 5 173,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 m²

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję płaci sprzedający Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej na ul. Księcia Józefa/ Krowodrza-Przegorzały. Dom trzykondygnacyjny z 2000r,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Ojcowska

Krowodrza,Kraków

3 000 zł170 m² 17,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do wynajęcia połowa bliźniaka w rejonie ul. Ojcowskiej / Kraków Krowodrza. W skład domu wchodzą: 3 sypialnie, 2 łazienki, garderoba, salon z aneksem kuchennym, garaż, pralnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Księcia Józefa

Krowodrza,Kraków

850 000 zł190 m² 4 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję płaci właściciel Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej na ul. Księcia Józefa/ Krowodrza-Przegorzały. Dom dwukondygnacyjny z 2000r,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Krowodrza

Krowodrza,Kraków

1 600 000 zł280 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 m²

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję płaci tylko właściciel. Do sprzedania dom wolnostojący 280 m powierz. całkowitej na Woli Justowskiej/ Krowodrza, rejon Parku Decjusza. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Opolska

Krowodrza,Kraków

4 000 000 zł300 m² 13 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:565 m²

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję płaci tylko sprzedający Do sprzedania 3- kondygnacyjny budynek o powierzchni 300m/ Prądnik Biały. Budynek z 1990 r . Znajduje się w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Księcia Józefa

Krowodrza,Kraków

769 000 zł170 m² 4 523,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:222 m²

Bez prowizji od kupującego, prowizję płaci tylko właściciel Do sprzedaży dom jednorodzinny 2 kondygnacyjny + garaż w przyziemiu, okolice ulic Księcia Józefa i ul. Orlej. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa umeblowana, ul. Chełmska

Krowodrza,Kraków

4 000 zł440 m² 9,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Wewnątrz wysoki standard,: parapety marmur, antyki, parkiet dębowy Do wynajęcia rezydencja o pow. 440m p.c (350 m pow. użytk) z dużym ogrodem na Chełmie. Dom 4-o kondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Księcia Józefa

Krowodrza,Kraków

4 000 zł230 m² 17,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 m²

Do wynajęcia dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej na ul. Księcia Józefa/ Krowodrza-Przegorzały. Dom trzykondygnacyjny z 2000r, składa się z: 180 m powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, al. Panieńskich Skał

Krowodrza,Kraków

7 500 zł350 m² 21,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący w rejonie ul. Panieńskich Skał / Krowodrza-Wola Justowska. Dom o powierzchni 350m p.c (240 p.u) składa się z Parter: salon + kuchnia + jadalnia+hall+ toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Krowodrza,Kraków

990 000 zł267 m² 3 707,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:275 m²

Urządzona i w pełni wyposażona kuchnia (lodówka, zmywarka) Elewacja zewnętrzna odświerzona w 2011 roku. Ściany wewnętrze odmalowane w 2012 roku. W całym domu parkiety dębowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Krowodrza,Kraków

2 700 zł120 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom do wynajęcia na Prądniku Białym przy ulicy Kuźnicy Kołłątajowskiej. Powierzchnia 120m2, na którą składają się 4 pokoje, umeblowana i wyposażona kuchnia, 2 łazienka. Dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Krowodrza

Krowodrza,Kraków

2 000 zł100 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:256 m²

Do wynajęcia dom jednopiętrowy o pow.100m2. Parter - 3 pokoje, przedpokój, łazienka, jasna oddzielna umeblowana i wyposażona kuchnia. Piętro - przedpokój, 3 pokoje, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piastowska

Krowodrza,Kraków

1 400 000 zł180 m² 7 777 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Sprzedamy dom wolnostojący 110m2+70 m2(piwnica) na Cichym Kąciku. Dom ogrodzony,działka przy domie 6arów,dom ogrodzony. Pokoje cztery (18,17,16,14m2),ściany w pokojach gładz +boazeria,podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Krowodrza

Krowodrza,Kraków

5 000 zł185 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia wolnostojący lokal użytkowy przy ul. Królowej Jadwigi. Nieruchomość parterowa o powierzchni 185m2 na którą składa się małe biuro, dwie duże powierzchnie użytkowe przedzielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Na Zielonki

Krowodrza,Kraków

3 900 zł200 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Do wynajęcia ekskluzywny dom, na nowym, kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych. Dom częściowo umeblowany wyposażony wysokiej klasy sprzętem, gustownie wykończony z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Goetla

Krowodrza,Kraków

1 550 000 zł220 m² 7 045 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:315 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej przy ul. Goetla (cichy Kacik) w Krakowie. Dom dwu piętrowy, podpiwniczony posadowiony na 3,5ar działce. Nieruchomość posiada dwa garaże:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Goetla

Krowodrza,Kraków

1 800 000 zł240 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

sprzedaż , Bliźniak do zamieszkania, błonia, pow.: 240,00 m2, pow. działki: 3,50 a 350,00 m2, dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w sercu prestiżowej dzielnicy Cichego Kącika,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Złoty Róg

Krowodrza,Kraków

876 000 zł113 m² 7 752,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

sprzedaż , Część domu do zamieszkania, bronowice Małe, ul. Złoty Róg pow.: 113,00 m2, Przedmiotem sprzedaży jest parter domu dwurodzinnego zlokalizowany w cichej części Bronowic. Na przedmiot.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żmujdzka

Krowodrza,Kraków

1 499 000 zł230 m² 6 517 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:683 m²

Dom zlokalizowany przy ulicy Żmujdzkiej (krowodrza), usytuowany na działce o powierzchni 6,83 a (z czego 4,03 a stanowi własność, 2,8 a - użytkowanie), zbudowany w 1977 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Krowodrza

Krowodrza,Kraków

840 000 zł240 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:475 m²

Dom na Pasterniku - połowa bliźniaka. Dom w stanie surowym zamkniętym. Materiały wykończeniowe: wszystkie ściany z Porothermu; fundament zaizolowany - folia, styrodur, folia; wokół budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa umeblowana, al. Kasztanowa

Krowodrza,Kraków

9 800 zł400 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Dziewięciopokojowy dom zlokalizowany w okolicy al. Kasztanowej (wola Justowska), usytuowany na pięknie zadrzewionej działce. Dom w pełni umeblowany i wyposażony, istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Głogowiec

Krowodrza,Kraków

900 000 zł130 m² 6 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:650 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim (zamkniętym). Dom położony w znakomitej lokalizacji Wola Justowska ul.Głogowiec. 200m od ul. Olszanickiej.