dowolna

Domy na sprzedaż i na wynajem dostępne od ręki Kraków

210 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

210 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Krowodrza,Kraków

990 000 zł267 m² 3 707,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:275 m²

Urządzona i w pełni wyposażona kuchnia (lodówka, zmywarka) Elewacja zewnętrzna odświerzona w 2011 roku. Ściany wewnętrze odmalowane w 2012 roku. W całym domu parkiety dębowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pilotów

Prądnik Czerwony,Kraków

3 000 000 zł1 860 m² 1 612,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 860 m²

Do sprzedania nieruchomość położona w Krakowie przy ul. Pilotów 29 o powierzchni działki 1860m2, (wymiary: 34m x 54m) częściowo zabudowana domem o powierzchni ok. 120m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bieżanowska

Prokocim,Kraków

380 000 zł120 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do sprzedania jest połowa domu (podział fizyczny), której powierzchnia całkowita wynosi 120m2. Dom jest umiejscowiony na ogrodzonej działce w Starym Prokocimiu, z wjazdem od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Krowodrza

Krowodrza,Kraków

2 000 zł100 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:256 m²

Do wynajęcia dom jednopiętrowy o pow.100m2. Parter - 3 pokoje, przedpokój, łazienka, jasna oddzielna umeblowana i wyposażona kuchnia. Piętro - przedpokój, 3 pokoje, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piastowska

Krowodrza,Kraków

1 400 000 zł180 m² 7 777 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Sprzedamy dom wolnostojący 110m2+70 m2(piwnica) na Cichym Kąciku. Dom ogrodzony,działka przy domie 6arów,dom ogrodzony. Pokoje cztery (18,17,16,14m2),ściany w pokojach gładz +boazeria,podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kraków

Kraków,małopolskie

399 000 zł134 m² 2 977,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:645 m²

Kraków-jawornik Do sprzedania dom projektu Archon o powierzchni 134m2 na działce 645m2 położony w miejscowości Jawornik. Nieruchomość znajduje się w pięknym widokowym i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Niewodniczańskiego

Swoszowice,Kraków

275 000 zł110 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Sprzedam parterowy dom murowany z cegły w Krakowie-Swoszowicach w ładnym zielonym otoczeniu z dobrym dojazdem do centrum miasta. Może być dla jednej lub dwóch rodzin. Wszystkie media,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Ściegiennego

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

640 000 zł110 m² 5 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Sprzedam dom, znajdujący się na osiedlu Nowy prokocim , Bieżanów , przy ulicy Ściegiennego niedaleko ulicy wielickiej i bieżanowskiej , na działce o powierzchni ok. 12 arów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wola Justowska

Wola Justowska,Kraków

5 000 000 zł650 m² 7 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Rezydencja, duzy dom 650 metrow kwadratowych, na dzialce 4500 metrow kwadratowch na Woli Justowskiej, wolnostojacy an skraju lasu wolskiego. Cicho i pieknie. Niepowtarzalne polozenie i okololica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Zielonki

Prądnik Biały,Kraków

880 000 zł169 m² 5 207,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Kupujacy nie płaci prowizji! Komfortowy dom w atrakcyjnym miejscu na granicy Krakowa i Zielonek. Dom o pow. ok. 169m2, wolnostojący z garażem (16m2),10-letni wybudowany na 6 arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Osiedle Srebrne Uroczysko

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

4 700 zł170 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej dla osób nowoczesnych, wymagających, szukających wytchnienia od codziennego zgiełku, a jednocześnie bliskiego sąsiedztwa centrum miasta. Zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sępia

Bielany,Kraków

890 000 zł180 m² 4 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:365 m²

Do sprzedania bardzo ładny dom jednorodzinny na Bielanach (ul. Sępia) z '98r. o powierzchni użytkowej ok. 180m2 (powierzchnia działki: 3,65 ara). W środku 4 sypialnie, 2 łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Witkowicka

Górka Narodowa Zachód,Kraków

699 000 zł218 m² 3 206,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Witam, do sprzedaży oferuję nowocześnie zaprojektowany dom w zabudowie bliźniaczej położony w Krakowie przy ul. Witkowickiej. Do sprzedania pozostała północna część domu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Chodkiewicza

Grzegórzki,Kraków

1 300 000 zł292 m² 4 452,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:520 m²

Sprzedam kamienicę wraz z przylegającą do niej niezabudowaną działką w centrum Krakowa. Powierzchnia działki to 520m natomiast powierzchnia użytkowa to 292 m . Kamienica dwupiętrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zarosie

Bieżanów,Kraków

480 000 zł142 m² 3 380,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:373 m²

Szanowni Państwo Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę dotyczącą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej zrealizowanego o nietuzinkowy projekt. Przedmiotowy budynek położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Polach

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 690 000 zł240 m² 7 041,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:740 m²

Sprzedam ładny, nowy dom zbudowany w ciepłej technologii porotherm ; pustak porothrm o grubości 44cm, murowany na ciepłej zaprawie, dodatkowo docieplony wełną mineralną. Tynk zewnętrzny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Emaus

Zwierzyniec,Kraków

3 800 zł177 m² 21,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Powierzchnia domu 177 m2 ogród o powierzchni 16 arów Dom zlokalizowany w Centrum Krakowa przy Błoniach na ulicy Emaus, posiada garaż i budynek gospodarczy, kilka miejsc parkingowych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Kraków

Kraków,małopolskie

1 800 000 zł250 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:900 m²

Sprzedam dom , działka 9 arowa , ładny ogród z ciekawymi roślinami ,miejsce na kaskadę, w ogrodzie grill murowany,na podjeździe kostka granitowa.Dom wykończony piaskowcem.Miejsce urocze na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Janickiego

Grzegórzki,Kraków

4 250 zł120 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmiemy piękny, piętrowy dom w Śródmieściu. Dom z 2000 r. o powierzchni 120m2 z tarasem i działką znajduje się w doskonałej lokalizacji: 10 minut tramwajem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Skołczanka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 500 zł150 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Nowe mieszkanie , piętro domu z samodzielnym wejściem. Mieszkanie posiada alarm w pełni wyposażoną kuchnię oraz łazienkę. Pokoje nie są umeblowane. Mimo małej ilości pokoi , mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Kliny Borkowskie

Kliny Borkowskie,Kraków

220 m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wynajmę od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Łuczanowice

Łuczanowice,Kraków

415 000 zł163 m² 2 546,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:589 m²

Oto Twój nowy dom, idealny dla Twojej rodziny Do sprzedaży dom wolnostojący wraz z udziałem w drodze dojazdowej w Nowej Hucie, na osiedlu Łuczanowice. Budynek usytuowany jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wola Justowska

Wola Justowska,Kraków

1 190 000 zł330 m² 3 606,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:778 m²

Dom 330m2 do remontu, stół bilardowy, basen, częściowo umeblowany

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa wolna od zaraz, Dzielnica VI Bronowice

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 400 zł125 m² 19,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Parter do wynajecia 125 m.2 , zawiera salon goscinny, pokuj dzienny, kuchnia, jadalnia, spizarka, barek, sypialnia, lazienka, pralnia. Jest nadajace na cicha dzialalnisc gospodarcza. kontakt e-mail:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Swoszowice

Swoszowice,Kraków

990 000 zł150 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 150 m2 bez poddasza, 6 pokoi, położony w Krakowie - Jugowicach. Przytulne, ciche osiedle domów w zabudowie szeregowej. Przy zakupie domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orla

Bielany,Kraków

990 000 zł210 m² 4 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom o powierzchni 210m2 położony przy ul. Orlej w Krakowie. Cena: 990.000zł (4.714 zł/mkw) - bezpośrednio, bez prowizji. Dom w wyjątkowej lokalizacji na Bielanach w Krakowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bieżanów

Bieżanów,Kraków

850 000 zł210 m² 4 047,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:702 m²

Dom wybudowany w 2006r.Działka 7a,zagospodarowana,wybrukowany podjazd z miejscem na dwa samochody,dwa tarasy.Na parterze mieści się wiatrołap,holl,kuchnia,jadalnia,salon,duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodnicza

Rakowice,Kraków

1 350 000 zł250 m² 5 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:310 m²

Do sprzedania mam dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni 250m2 na działce 3.1 ara. W domu jest 6 dużych , jasnych pokoi , 3 łazienki , przestronna kuchnia, garaż,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Swoszowice

Swoszowice,Kraków

1 100 000 zł150 m² 7 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kliny Borkowskie

Kliny Borkowskie,Kraków

1 190 000 zł200 m² 5 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Atrakcyjny, dopracowany w najmniejszych szczegółach dom. W pełni wyposażony i urządzony. Wybudowany w bardzo solidnej, tradycyjnej technologii. Ściany czterowarstwowe: pustak max.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Harasymowicza

Dębniki,Kraków

930 000 zł154 m² 6 038,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:315 m²

Przy gotówce możliwość wynegocjowania bardzo dobrej ceny. Sprzedam / przyjmę w rozliczeniu mieszkanie, działkę, lokal lub inną nieruchomość / dom w doskonałej lokalizacji, 3,5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nad Zalewem

Wola Justowska,Kraków

1 614 070 zł183 m² 8 820 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:428 m²

Inwestycja Villa Velites to trzy domy w zabudowie szeregowej, każdy z garażem i ogródkiem o powierzchniach od 139 do 162 m kw powierzchni mieszkalnej. Budynek znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zawieyskiego

Prądnik Czerwony,Kraków

1 430 000 zł430 m² 3 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:425 m²

zapraszamy na stronę w na której znajdują się dodatkowe zdjęcia oraz szczegółowy opis nieruchomości Nieruchomość zlokalizowana jest w północnej części Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Podgórki

Swoszowice,Kraków

2 500 000 zł540 m² 4 629 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:990 m²

Luksusowa rezydencja nawiązująca stylem do lokalizacji w uzdrowisku Kraków Swoszowice. Panorama miasta, do autostrady A4 2,5km, do centrum 9km, autobus 100m. Nowy budynek z ogromnym potencjalem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Witkowicka

Prądnik Biały,Kraków

790 000 zł208 m² 3 798 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Pełna oferta na stronie Nowocześnie zaprojektowany dom w zabudowie bliźniaczej pow. 208 m/2 przy ul. Witkowickiej w Krakowie dzielnica Prądnik Biały. Cena za m/2 w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Korbutowej

Wola Justowska,Kraków

1 385 000 zł170 m² 8 147 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:395 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej- powierzchnia użytkowa 170 m + 2 garaże - Kraków ul. Korbutowej (wola Justowska) Witam, mam do sprzedania piękny dom o powierzchni użytkowej 170 m + 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Balicka

Bronowice Małe,Kraków

680 000 zł143 m² 4 755,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Właściciel sprzeda połowę bliźniaka w stanie surowym zamkniętym. Dom położony na Bronowicach przy bocznej ulicy od ul. Balickiej, w pobliżu Uniwersytetu Rolniczego. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Droga Rokadowa

Swoszowice,Kraków

4 000 000 zł800 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:760 m²

budynek biurowo-usługowy.sprzedam lub wynajme.3 niezalerzne wejscia do piwnicy 200m.do parteru 200m.i osobne 1i2pietro 16 pokoi z łaziekami +kabiny prysznicowe +toalety.cena 4000000.cena najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kraków

Kraków,małopolskie

2 900 zł285 m² 10,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wynajmę piękny dom wybudowany na przełomie 2009/2010r. o pow. 285m2 w miejscowości Brzegi, położony na 9 arowej działce w idealnej lokalizacji. Ten dom to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Chełmska

Wola Justowska,Kraków

1 250 000 zł420 m² 2 976,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:600 m²

Atrakcyjny dom do wykończenia, dogodny dojazd, ocieplony dach pokryty blachą cynkową, kominy przygotowane do spalania gazu, odwodnienie fundamentów, dobra izolacja pozioma, 3 kondygnacje do dowolnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

900 000 zł280 m² 3 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:140 m²