Dom, ul. Forteczna
Forteczna, Kliny, Kraków, małopolskie
- 3 888 000 zł
- 240 m²
- 16 200 zł/m²
Joanna Skałecka
Skontaktuj się
Dom, ul. Forteczna
Forteczna, Kliny, Kraków, małopolskie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Dom, ul. Forteczna
Zaktualizowane: 20 maja 2026
3 888 000 zł 240 m² 16 200 zł/m²
dom wolnostojący
5
613 m²
garaż
2017
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom wolnostojącyLiczba pokoi:
5Powierzchnia działki:
613 m²Miejsce postojowe:
garażRok budowy:
2017Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 3 888 000 zł (16 200 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępny: październik 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka domu 240 m² (210 m² powierzchni użytkowej), 5 pokoi, 2 łazienki; stan: wysoki standard
- Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2017
- materiał budowy: pustak
- okna: plastikowe
- Działka: 613 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową
- Powierzchnia dodatkowa: taras, piwnica
- Wyposażenie: dom umeblowany, lodówka, zmywarka
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, własne, centralne ogrzewanie
- Internet
- Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: Dr House Nieruchomości Sp. z o.o., zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: 843/4457/ODS
Opis nieruchomości
Ekskluzywny dom wolnostojący z basenem | Kraków Kliny, ul. Forteczna
Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży eleganckiego domu wolnostojącego zlokalizowanego w prestiżowej, willowej dzielnicy Krakowa Kliny, w sąsiedztwie ul. Fortecznej. (...)
668 152...
668 152 426