Dom Kraków

Chełm, Kraków, małopolskie

  • 14 500 000 zł
  • 715 m²
  • 20 279,72 zł/m²

Zdjęcie

Anna Skoczyńska

Skontaktuj się

Dom Kraków

Chełm, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

14 500 000 zł

715 m²

20 279,72 zł/m²

Dom Kraków

Zaktualizowane: 13 maja 2026

14 500 000 zł 715 m² 20 279,72 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
9 300 m²
Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynku
Rok budowy:
2021

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

9 300 m²

Miejsce postojowe:

garaż w bryle budynku

Rok budowy:

2021

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 14 500 000 zł (20 279,72 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 715 m², 5 pokoi (4 sypialnie), 5 łazienek; stan: wysoki standard
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2021
  •   technika budowy: murowana; materiał budowy: silikat; pokrycie dachu: inne
  •   okna: aluminiowe
  • Działka: 9 300 m²
  •   kształt: nieregularny
  •   dojazd drogą asfaltową, działka ogrodzona
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, kanalizacja; ogrzewanie: pompa ciepła
  • Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (5 miejsc parkingowych)

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Prezentacje nieruchomości odbywają się wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu terminu i są dedykowane osobom realnie zainteresowanym zakupem. Prosimy o uszanowanie prywatności właścicieli i nieodwiedzanie posesji bez uprzedniego kontaktu.
Na sprzedaż luksusowa rezydencja o powierzchni użytkowej 715 m, położona na niespełna hektarowej, starannie zagospodarowanej działce na Górze Chełm. Lokalizacja zapewnia wysoki poziom prywatności, ciszę oraz rozległe widoki na otaczający krajobraz. (...)

Agent

Anna Skoczyńska

12 274 30...

12 274 30 60

697 517 111

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Anna Skoczyńska

12 274 30...

12 274 30 60

697 517 111

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl