Dom, ul. Zamoyskiego

Zamoyskiego, Stare Podgórze, Kraków, małopolskie

  • 20 000 zł
  • 210 m²
  • 95,24 zł/m²

Zdjęcie

Hamilton May Kra...

Skontaktuj się

Dom, ul. Zamoyskiego

Zamoyskiego, Stare Podgórze, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

20 000 zł

210 m²

95,24 zł/m²

Dom, ul. Zamoyskiego

Zaktualizowane: 13 maja 2026

20 000 zł 210 m² 95,24 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
617 m²
Miejsce postojowe:
-
Kaucja:
-

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

617 m²

Miejsce postojowe:

-

Kaucja:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 20 000 zł / miesiąc
  • Dostępny: maj 2026
  • Charakterystyka domu 210 m², 5 pokoi (3 sypialnie), 2 łazienki; stan: bardzo dobry
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1888
  • Działka: 617 m²
  •   ogrodzenie całkowite
  • Wyposażenie: dom umeblowany, lodówka, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: prąd, gaz; ogrzewanie: gazowe
  •   Internet
  •   klimatyzacja
  • Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, monitoring/kamery, teren ogrodzony

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Wyjątkowa, odrestaurowana Willa blisko centrum Krakowa | Stare Podgórze [NA WYŁĄCZNOŚĆ]

ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US

Hamilton May z przyjemnością prezentuje ofertę unikalnej, odrestaurowanej nieruchomości - Willi z 1888 r. położonej w samym sercu Podgórza - historycznej dzielnicy Krakowa. (...)

Agent

Hamilton May Kraków

12 346 34...

12 346 34 28

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Hamilton May Kraków