Dom, ul. Sabały

Sabały, Prądnik Czerwony, Kraków, małopolskie

  • 2 850 000 zł
  • 200 m²
  • 14 250 zł/m²

Zdjęcie

Krzysztof Plutec...

Skontaktuj się

Dom, ul. Sabały

Sabały, Prądnik Czerwony, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
17 maja 2026

2 850 000 zł

200 m²

14 250 zł/m²

Dom, ul. Sabały

Zaktualizowane: 17 maja 2026

2 850 000 zł 200 m² 14 250 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom szeregowy
Liczba pokoi:
6
Powierzchnia działki:
525 m²
Miejsce postojowe:
tak
Rok budowy:
1995

Rodzaj domu:

dom szeregowy

Liczba pokoi:

6

Powierzchnia działki:

525 m²

Miejsce postojowe:

tak

Rok budowy:

1995

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 2 850 000 zł (14 250 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 200 m², 6 pokoi (4 sypialnie), 2 łazienki; stan: dobry
  • Budynek: dom szeregowy; rok budowy: 1995
  •   pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 525 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: taras, piwnica
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: wanna, prysznic
  • Media: prąd, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, piec
  • Miejsce parkingowe: tak
  • Źródło: biuro nieruchomości: Plutecki Nieruchomości, zaktualizowane: 17.05.2026
  •   numer ogłoszenia: PLN-DS-9058

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego i eleganckiego domu położonego w jednej z najbardziej komfortowych części Krakowa. To idealna propozycja dla osób, które pragną połączyć ciszę i kameralny charakter okolicy z wygodnym dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej.

Nieruchomość zlokalizowana jest na krakowskim Prądnik Czerwony, przy ul. Jana Sabały, na spokojnym i kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych. (...)

Agent

Krzysztof Plutecki

601 782...

601 782 882

601 782 882

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

601 782...

601 782 882

601 782 882

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl