Dom Kraków

Skotniki, Kraków, małopolskie

  • 1 870 000 zł
  • 147,09 m²
  • 12 713,30 zł/m²

Zdjęcie

Łukasz Wójcik

Skontaktuj się

Dom Kraków

Skotniki, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

1 870 000 zł

147,09 m²

12 713,30 zł/m²

Dom Kraków

Zaktualizowane: 15 maja 2026

1 870 000 zł 147,09 m² 12 713,30 zł/m²

Rodzaj domu:
-
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
457 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
2025

Rodzaj domu:

-

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

457 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

2025

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 870 000 zł (12 713,30 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy w Krakowie)
  • Dostępny: maj 2026
  • Charakterystyka domu 147,09 m², 4 pokoje
  • Budynek: rok budowy: 2025
  • Działka: 457 m²
  • Źródło: biuro nieruchomości: PRO-PER-TY POLSKA, zaktualizowane: 15.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 38/17430/ODS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Inwestycja nowoczesnych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, położona w zielonej części Skotnik, przy granicy Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego.
Inwestycja została zaprojektowana z myślą o osobach szukających spokojnego miejsca do życia z jednoczesnym szybkim dojazdem do centrum Krakowa.

Każdy dom wyróżnia się nowoczesną, minimalistyczną architekturą oraz dużymi przeszkleniami zapewniającymi bardzo dobre doświetlenie wnętrz i widok na otaczającą zieleń. (...)

Agent

Łukasz Wójcik

790 788...

790 788 511

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Łukasz Wójcik

790 788...

790 788 511

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Łukasz Wójcik

Zostaw telefon, oddzwonimy