Dom, ul. Królowej Jadwigi

Królowej Jadwigi, Wola Justowska, Kraków, małopolskie

  • 3 100 000 zł
  • 289 m²
  • 10 726,64 zł/m²

Zdjęcie

Łukasz Hołda

Skontaktuj się

Dom, ul. Królowej Jadwigi

Królowej Jadwigi, Wola Justowska, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

3 100 000 zł

289 m²

10 726,64 zł/m²

Dom, ul. Królowej Jadwigi

Zaktualizowane: 14 maja 2026

3 100 000 zł 289 m² 10 726,64 zł/m²

Rodzaj domu:
-
Liczba pokoi:
8
Powierzchnia działki:
845 m²
Miejsce postojowe:
tak
Rok budowy:
2025

Rodzaj domu:

-

Liczba pokoi:

8

Powierzchnia działki:

845 m²

Miejsce postojowe:

tak

Rok budowy:

2025

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 3 100 000 zł (10 726,64 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy w Krakowie)
  • Dostępny: czerwiec 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 289 m², 8 pokoi; stan: do wykończenia
  • Budynek: rok budowy: 2025
  •   pokrycie dachu: dachówka
  •   instalacje: częściowo wymienione; okna: plastikowe
  • Działka: 845 m²
  •   kształt: prostokąt; teren pochyły
  •   dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie całkowite
  • Media: prąd, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, piec
  • Miejsce parkingowe: tak (8 miejsc parkingowych)

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Skąpane w zieleni przestrzenie biurowe w najlepszej lokalizacji w Krakowie. To idealna propozycja dla firmy wymagającej czegoś więcej, niż tylko siedziby.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą przestrzeni dla 40. osobowego zespołu w najbardziej pożądanej lokalizacji - Woli Justowskiej. (...)

Agent

Łukasz Hołda

577 796...

577 796 778

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Łukasz Hołda

577 796...

577 796 778

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Łukasz Hołda