Dom, ul. Letnia
Letnia, Bieżanów, Kraków, małopolskie
- 1 100 000 zł
- 150 m²
- 7 333 zł/m²
Irina Sukholovsk...
Skontaktuj się
Dom, ul. Letnia
Letnia, Bieżanów, Kraków, małopolskie
zaktualizowane:
14 maja 2026
Dom, ul. Letnia
Zaktualizowane: 14 maja 2026
1 100 000 zł 150 m² 7 333 zł/m²
dom z funkcją usługową
5
1 000 m²
tak
1975
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom z funkcją usługowąLiczba pokoi:
5Powierzchnia działki:
1 000 m²Miejsce postojowe:
takRok budowy:
1975Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 1 100 000 zł (7 333 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępny: natychmiast
- Forma własności: własność
- Charakterystyka domu 150 m², 5 pokoi (5 sypialni), 2 łazienki; stan: dobry
- Budynek: dom z funkcją usługową; rok budowy: 1975
- technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: cegła; pokrycie dachu: dachówka
- Działka: 1 000 m²
- działka nieogrodzona
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica, strych
- Wyposażenie: dom umeblowany
- Kuchnia: oddzielna
- Media: prąd, gaz, siła; ogrzewanie: gazowe
- Internet
- Miejsce parkingowe: tak
- Źródło: biuro nieruchomości: 4 ALTERNATYWY MAREK POSIADAŁA, zaktualizowane: 14.05.2026
- numer ogłoszenia: O-18227
Lokalizacja
- Adres: Letnia, Bieżanów, Kraków, małopolskie
- Otoczenie: luźna zabudowa jednorodzinna
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła średnia, uczelnia wyższa, restauracja, pub, fitness, basen, apteka, przystanek autobusowy, dworzec kolejowy, supermarket, bank, park
Opis nieruchomości
Irina
795*606*627
irina.sukholovska@4alternatywy
Jeśli szukasz gotowego domu z dużymi pomieszczeniami, z ogrodem, garażem i piwnicą, w którym możesz szybko zamieszkać, to ta alternatywa jest dla Ciebie :).
Oferuję do sprzedaży dom wolnostojący. (...)
795 606...
795 606 627