Dom, ul. Hamernia
Hamernia, Wola Justowska, Kraków, małopolskie
- 2 499 989 zł
- 149,91 m²
- 16 676,60 zł/m²
Angelika Joyce
Skontaktuj się
Dom, ul. Hamernia
Hamernia, Wola Justowska, Kraków, małopolskie
zaktualizowane:
8 maja 2026
Dom, ul. Hamernia
Zaktualizowane: 8 maja 2026
2 499 989 zł 149,91 m² 16 676,60 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
bliźniak
5
350 m²
na podjeździe
2025
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
bliźniakLiczba pokoi:
5Powierzchnia działki:
350 m²Miejsce postojowe:
na podjeździeRok budowy:
2025Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 2 499 989 zł (16 676,60 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy w Krakowie)
- Dostępny: marzec 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka domu 149,91 m², 5 pokoi (4 sypialnie), 3 łazienki; stan: bardzo dobry
- Budynek: bliźniak; rok budowy: 2025
- okna: plastikowe
- Działka: 350 m²
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, strych
- Kuchnia: z oknem
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: opomiarowanie ciepła
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: na podjeździe (4 miejsca parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Joyce Estate, zaktualizowane: 08.05.2026
- numer ogłoszenia: 599225
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Hamernia, Wola Justowska, Kraków, małopolskie
Opis nieruchomości
DOM WYKAŃCZANY POD KLUCZ
MAJOWY RABAT 100 000 zł!
*Cena przed rabatem 2 599 989.
Na sprzedaż ostatni bliźniak z dużym ogrodem!
Osiedle na którym czeka segment składa się tylko z 6 bliźniaków. Kameralne osiedle, zamieszkałe przez rodziny. Został tylko jeden bliźniak,który wykańczany jest pod klucz.
-Zadzwoń już dziś-
Dlaczego to oferta bezkonkurencyjna?
OSTATNIA JEDNOSTKA: Nie ma już innych dostępnych domów w tej inwestycji. (...)
781 804...
781 804 173