Dom Kraków

Kraków, małopolskie

  • 579 000 zł
  • 102 m²
  • 5 686,27 zł/m²

Zdjęcie

Agnieszka Ogiegł...

Skontaktuj się

Dom Kraków

Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

579 000 zł

102 m²

5 686,27 zł/m²

Dom Kraków

Zaktualizowane: 13 maja 2026

579 000 zł 102 m² 5 686,27 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
-
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
500 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
2025

Rodzaj domu:

-

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

500 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

2025

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 579 000 zł (5 686,27 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy w Krakowie)
  • Dostępny: kwiecień 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 102 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  • Budynek: rok budowy: 2025
  •   materiał budowy: beton; pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
  • Działka: 500 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: prąd, gaz, oczyszczalnia przydomowa; ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  • Źródło: biuro nieruchomości: UNI ESTATES Sp. z o.o, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 519/12014/ODS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Kraków okolice | Przytkowice 30 km na południowy zachód od Krakowa

Na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym położony w spokojnej i zielonej części Przytkowic. To idealna propozycja dla osób, które chcą wprowadzić się szybciej lub kontynuować budowę własnego domu na już rozpoczętym etapie inwestycji. (...)

Agent

Agnieszka Ogiegło

889 305...

889 305 069

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Agnieszka Ogiegło

889 305...

889 305 069

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana