Dom, ul. Królowej Jadwigi

Królowej Jadwigi, Wola Justowska, Kraków, małopolskie

  • 4 300 000 zł
  • 570 m²
  • 7 543,86 zł/m²

Zdjęcie

Michał Chojnowsk...

Skontaktuj się

Dom, ul. Królowej Jadwigi

Królowej Jadwigi, Wola Justowska, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

4 300 000 zł

570 m²

7 543,86 zł/m²

Dom, ul. Królowej Jadwigi

Zaktualizowane: 15 maja 2026

4 300 000 zł 570 m² 7 543,86 zł/m²

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
10
Powierzchnia działki:
667 m²
Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynku
Rok budowy:
2000

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

10

Powierzchnia działki:

667 m²

Miejsce postojowe:

garaż w bryle budynku

Rok budowy:

2000

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 4 300 000 zł (7 543,86 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 570 m² (505 m² powierzchni użytkowej), 10 pokoi (10 sypialni), 5 łazienek; stan: bardzo dobry
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 2000
  •   technika budowy: tradycyjna; pokrycie dachu: dachówka
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  • Działka: 667 m²
  •   kształt: prostokąt; teren pochyły
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: taras (65 m²), piwnica 58 m², strych
  • Wyposażenie: dom umeblowany, pralka, suszarka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: wanna, prysznic, bidet, z oknem, oddzielne WC
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, siła, kanalizacja; ogrzewanie: kominek, gazowe
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, ochrona, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (2 miejsca parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Valor Estates, zaktualizowane: 15.05.2026
  •   numer ogłoszenia: KRKWJKJ

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Nocna panorama Krakowa z własnego tarasu. 505 m² na 4 kondygnacjach. Najlepsza cena za metr na Woli Justowskiej od lat.
KRAKÓW, Wola Justowska | ul. Królowej Jadwigi | 505 m² | działka 667 m² | 4 kondygnacje | 4 600 000 PLN

Wieczorem wychodzisz na taras nad garażem z kieliszkiem wina. Przed Tobą, na północ, rozkłada się nocna panorama Krakowa Rynek, Wawel, cały łuk miasta rozświetlony u Twoich stóp. To nie jest widok z okna. (...)