Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://krakow.nieruchomosci-online.pl/city-vibe-2.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://www.nieruchomosci-online.pl/i37867.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://krakow.nieruchomosci-online.pl/city-vibe-2.html
https://krakow.nieruchomosci-online.pl/city-vibe-2.html
https://www.nieruchomosci-online.pl/i37867.html

Udostępnij

Zdjęcie

City Vibe

Kraków, Płaszów, Myśliwska 68

Biuro sprzedaży

Skontaktuj się

City Vibe

Kraków, Płaszów, Myśliwska 68

Promocja

Hity cenowe – rabaty do 160 000 zł. Już w sobotę, 16 maja, w godzinach 9:00–15:00 zapraszamy na Dzień Otwarty w biurach sprzedaży Develii w siedmiu miastach.

Przyjdź 16 maja do biura sprzedaży Develii i zobacz, jak może wyglądać Twoja codzienność w przestrzeni dopasowanej do Twoich potrzeb.

Zapytaj o szczegóły promocji

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

OK

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kraków, Płaszów, Myśliwska 68

City Vibe

Stan inwestycji
częściowo zrealizowana
Ceny
od 13 799 zł/m²
Metraże
od 28 do 56 m²
Liczba pokoi
od 2 do 3
Miejsca postojowe
garaż

Stan inwestycji

częściowo zrealizowana

Ceny

od 13 799 zł/m²

Metraże

od 28 do 56 m²

Liczba pokoi

od 2 do 3

Miejsca postojowe

garaż

2 pokoje

od 497 503 zł

3 pokoje

od 742 671 zł

4 pokoje

Inwestycja realizowana przez:

Develia

Biuro sprzedaży

Grzegórzecka 79 C

Kraków 31-559

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

MieszkanieE/2 D98 44,36 m² 14 909,92 zł/m² 2/5 2 661 404 zł
Mieszkanie
661 404 zł 44,36 m²
14 909,92 zł/m² 2 pok.
E/2 D98

MieszkanieF.101 41,94 m² 14 699,92 zł/m² 3/5 2 616 515 zł
Mieszkanie
616 515 zł 41,94 m²
14 699,92 zł/m² 2 pok.
F.101

MieszkanieG.120 30,59 m² 17 599,92 zł/m² 5/5 2 538 382 zł
Mieszkanie
538 382 zł 30,59 m²
17 599,92 zł/m² 2 pok.
G.120

MieszkanieF.017 47,64 m² 14 599,44 zł/m² 2/5 2 695 517 zł
Mieszkanie
695 517 zł 47,64 m²
14 599,44 zł/m² 2 pok.
F.017

MieszkanieF.035 47,47 m² 14 999,04 zł/m² 4/5 2 712 004 zł
Mieszkanie
712 004 zł 47,47 m²
14 999,04 zł/m² 2 pok.
F.035

MieszkanieF.036 42,60 m² 15 399,72 zł/m² 4/5 2 656 028 zł
Mieszkanie
656 028 zł 42,60 m²
15 399,72 zł/m² 2 pok.
F.036

MieszkanieF.045 42,60 m² 15 599,52 zł/m² 5/5 2 664 540 zł
Mieszkanie
664 540 zł 42,60 m²
15 599,52 zł/m² 2 pok.
F.045

MieszkanieF.109 42,51 m² 15 399,72 zł/m² 4/5 2 654 642 zł
Mieszkanie
654 642 zł 42,51 m²
15 399,72 zł/m² 2 pok.
F.109

MieszkanieF.110 42,44 m² 15 399,72 zł/m² 4/5 2 653 564 zł
Mieszkanie
653 564 zł 42,44 m²
15 399,72 zł/m² 2 pok.
F.110

MieszkanieF.120 42,60 m² 15 599,53 zł/m² 5/5 2 664 540 zł
Mieszkanie
664 540 zł 42,60 m²
15 599,53 zł/m² 2 pok.
F.120

Inwestycja realizowana przez:

Develia

Biuro sprzedaży

Grzegórzecka 79 C

Kraków 31-559

12 350 57...

12 350 57 27

Wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zamknij