Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe Kraków Osiedle Krowodrza Górka

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Biurowiec klimatyzowany

Krowodrza Górka,Kraków

17 500 zł500 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

*Zdjęcia należą do właściciela oferty. Powierzchnie biurowe do wynajęcia w bardzo dobrym, ruchliwym miejscu w Krakowie przy Opolskiej. Nieruchomość znajduje się na Krowodrzy przy ruchliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

40 000 €10 000 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

English below 0% prowizji od najemcy! Metraże od 3 tys. mkw. do 35 tys. mkw. Inwestycja mieści się przy zmodernizowanej ul. Igołomskiej w Krakowie (południowa Polska). Idealna lokalizacja do.

Szczegóły ogłoszenia

75 962 zł3 000 m² 25,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Ruszcza | Nowa Huta | Kraków | małopolskie Nowoczesna powierzchnia magazynowa w dzielnicy Nowa Huta - różne moduły Idealne miejsca pod magazynowanie dla branży logistycznej, e-commerce, dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł520 m² 48,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta najmu powierzchni biurowej Oferujemy lokal użytkowy biurowy o pow 520 m2 zlokalizowany przy Opolskiej w Krakowie Dzielnica Krowodrza - Kraków) Lokal o powierzchni 520 m2 położony na.

Szczegóły ogłoszenia

10 500 zł520 m² 20,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu magazynu znajdującego się w dzielnicy Prądnik Czerwony przy ulicy Powstańców. Podstawowe informacje Metraż magazynu wynosi 520 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

23 008 zł644 m² 35,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt magazynowo biurowy ( Dzielnica Podgórze - Rybitwy ) Do wynajęcia 644 m2 - magazyn chłodzony na parterze ok. 186,5 m - magazyn niechłodzony na parterze ok. 231 m2 - biura.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł656 m² 12 195 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Leach & Lang Property Consultants ofertuje na sprzedaż kamienicę przy ul. Grzegórzeckiej w Krakowie. Kamienica wybudowana w 1910 r wg projektu Karola Korn, władysława Warczewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

30 240 zł864 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia - magazyn 864 m | kraków, płaszów / rybitwy duży przydział mocy! Idealne miejsce na: składowanie | magazynowanie, hurtownię, e-commerce, lekką produkcję, usługi lub zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

122 500 zł3 500 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bez prowizji. Do wynajęcia hala magazynowa/produkcyjna 3500 mkw. blisko centrum Krakowa (9 km) z biurem. Obiekt o wysokości do 5,5 m posiada suwnice (2 suwnice o udźwigu 4 ton.

Szczegóły ogłoszenia

18 144 zł756 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Hala magazynowa 756 m2 super lokalizacja - Kraków, rybitwy We speak English / Розмовляємо українською Oferujemy do wynajęcia hale magazynowo - produkcyjną o powierzchni 756 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

25 000 000 zł1 804 m² 13 858,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Kamienica w centrum do przebudowy z koncepcją na hotel, akademik lub mieszkaniówkę english description below - please do not hesitate to contact us opis nieruchomości Na sprzedaż kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Twardego

Krowodrza Górka,Kraków

73 000 zł18 m² 4 055,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 m²

Sprzedam garaż około 18m2. Wymiary garażu to 6mx3m. Garaż posiada podłączenie do prądu opomiarowane osobnym licznikiem, został również wyposażony w miejsce do przechowywania opon, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Pod Fortem

Krowodrza Górka,Kraków

259 000 zł39 m² 6 641,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży lokal użytkowy o pow. 39m2 przy ul. Pod Fortem /krowodrza/ w nowym bloku z 2004 roku. Lokal położony w przyziemiu -poziom obnizony kilkoma schodami. Lokal posiada duze.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Budynki użytkowe Kraków, Dzielnica IV Prądnik Biały, Krowodrza Górka

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij