Hala Kraków

Krzesławice, Kraków, małopolskie

  • 10 760 zł
  • 865 m²
  • 12,44 zł/m²

Zdjęcie

Elżbieta Chmiel

Skontaktuj się

Hala Kraków

Krzesławice, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

10 760 zł

865 m²

12,44 zł/m²

Hala Kraków

Zaktualizowane: 13 maja 2026

10 760 zł 865 m² 12,44 zł/m²

Rodzaj budynku:
hala
Przeznaczenie:
produkcyjno-magazynowe
Powierzchnia działki:
-
Kondygnacje:
2

Rodzaj budynku:

hala

Przeznaczenie:

produkcyjno-magazynowe

Powierzchnia działki:

-

Kondygnacje:

2

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: budynek użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 10 760 zł (12,44 zł/m²)
  • Budynek: 865 m²
  •   hala, 2 piętra; stan: dobry
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: cegła
  •   przeznaczenie produkcyjno-magazynowe
  •   teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, działka ogrodzona
  • Opłaty uzupełniające: kaucja: do uzgodnienia

Lokalizacja

Opis nieruchomości

DO WYNAJĘCIA oferta HW-5193

LOKALIZACJA : Kraków Nowa Huta - Krzesławice

DO WYNAJĘCI A: do wynajmu hala II-poziomowa 585m² (115m parter + 470m piętro)
- do tego dochodzi zaplecze socjalno-sanitarne 280m² (możliwość wykorzystania na magazyn)
- hala posiada windę towarową do wywożenia euro-palet na I poziom
- hala jest ogrzewana olejowo / ewentualnie jest łącze gazowe
- przydział mocy bez ograniczeń
- (...)

Agent

Elżbieta Chmiel

662 687...

662 687 941

662 687 941

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Elżbieta Chmiel

662 687...

662 687 941

662 687 941

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Elżbieta Chmiel

Zostaw telefon, oddzwonimy