dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków

12 101 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 101 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 29 Listopada

Krowodrza,Kraków

512 944 zł37 m² 13 900,90 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bez prowizji I podatku pcc W ofercie biura inne lokale mieszkalne I usługowe W tej inwestycji Na sprzedaż oferujemy mieszkanie położone na 10. piętrze nowoczesnego budynku typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

704 000 zł50 m² 16 152,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,55 m2, położone na parterze w nowoczesnej inwestycji Osiedle Versus przy ul. Jana Kantego Federowicza w dzielnicy Skotniki (dębniki).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sołtyka

Grzegórzki,Kraków

1 050 zł15 m² 68,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Niewielkie mieszkanie tuż po remoncie ,położone na parterze w kamienicy w znakomitej lokalizacja - ścisłe centrum Krakowa. Ulica jest cicha i spokojna. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Petrażyckiego

Swoszowice,Kraków

1 099 000 zł135 m² 8 140,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom w Krakowie - zarezerwuj ostatni! Twój nowy dom w zielonej części Krakowa ostatni wolny. Marzysz o miejscu, w którym każdego dnia budzisz się z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malachitowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

521 736 zł45 m² 11 599 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w novej Inwestycji w Krakowie. Mieszkanie bez prowizji dla kupującego i podatku pcc! Możliwy program kredyt bez wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

3 300 zł40 m² 81,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaoferować do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w nowej inwestycji "slow City" przy ul. Piaszczystej. Lokalizacja: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Ruczaj,Kraków

845 000 zł57 m² 14 785,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,15 m2, położone na 2. piętrze w nowoczesnej inwestycji Osiedle Versus przy ul. Jana Kantego Federowicza w dzielnicy Skotniki (dębniki).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

669 000 zł45 m² 14 913,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta na wyłączność niepowtarzalna nieruchomość! Dla kogo? Dla pary, singla lub inwestora, który szuka komfortowego mieszkania w wysokim standardzie z ogródkiem doskonałe do życia lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Na Groblach

Stare Miasto,Kraków

829 000 zł44 m² 18 840,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż: klimatyczne mieszkanie w kamienicy - Plac na Groblach, kraków Lokalizacja: plac na Groblach, stare Miasto Powierzchnia: 43,60 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 1 / 2 Ekspozycja: południowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 050 558 zł65 m² 16 150 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji I podatku pcc. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Rydlówka w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

4 600 zł78 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below Z przyjemnością prezentujemy na wynajem nowy apartament zlokalizowany przy ul. Rakowickiej. Nieruchomość: - pow. 78 m2 - salon - aneks kuchenny - sypialnia 1 z prywatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

823 297 zł59 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na Prądniku Białym N20 Nieruchomości z dumą prezentuje ofertę sprzedaży nowoczesnego 3-pokojowego mieszkania z balkonem , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Pokoju

Grzegórzki,Kraków

999 000 zł56 m² 17 839,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Grzegórzki, aleja Pokoju | 56 m | 1 piętro | miejsce postojowe | komórka lokatorska Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Wandy

Wandy,Kraków

824 999 zł56 m² 14 856,80 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Przedstawiam Państwu atrakcyjne mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 55,52 m z balkonem, położone na 10 piętrze w budynku z windą na os. Wandy w Nowej Hucie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

539 000 zł33 m² 16 152,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,37 m2, położone na 1. piętrze w nowoczesnej inwestycji Osiedle Versus przy ul. Jana Kantego Federowicza w dzielnicy Skotniki (dębniki).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

750 000 zł48 m² 15 569,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 48,17 m , zlokalizowane na nowoczesnym i cenionym osiedlu Fajny Dom przy ul. Sołtysowskiej. Lokal znajduje się na 2. piętrze 6-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Prądnik Czerwony,Kraków

617 000 zł42 m² 14 796,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż: przestronne mieszkania w nowej inwestycji Prądnik Czerwony, kraków Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży przestronnych i funkcjonalnych mieszkań w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Ruczaj,Kraków

539 000 zł34 m² 15 852,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe, dobrze ustawne i przytulne mieszkanie o podwyższonym standardzie bezpośrednio przy Czerwonych Makach. Mieszkanie składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Bielany,Kraków

670 000 zł46 m² 14 445,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

46,38 m | 2 pokoje | Bielany | Taras | Klucze na już | Bez pcc Agencja Nieruchomości Krakowski Metraż ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie w bloku mieszkalnym z 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potrzask

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

599 000 zł60 m² 9 985 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Wieliczce inwestycja Nova Wieliczka. Podstawowe informacje: - przestronne trzypokojowe mieszkanie o metrażu 59.11m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Józefa Strusia

Bieńczyce,Kraków

470 000 zł37 m² 12 702,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w rejonie os. Strusia (nowa Huta, bieńczyce). Nieruchomość znajduje się na 2-gim piętrze w 10- piętrowym budynku z 1968 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Stare Miasto,Kraków

896 500 zł53 m² 17 034 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1895

Victoria Estate prezentuje mieszkanie 2-pokojowe w sercu Starego Miasta Krakowa Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na I piętrze IV-piętrowej kamienicy przy ul. Wojciecha Bogusławskiego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Szwed-Śniadowskiej

Kliny,Kraków

867 000 zł62 m² 13 983,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 4 pokojowe zlokalizowane w rejonie ul. Anny Szwed-Śniadowskiej (podgórze, kliny). Nieruchomość jest w bardzo dobrym stanie i pozwala na wprowadzenie się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

931 000 zł70 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szukasz rodzinnego mieszkania, w którym logistyka sama się układa? To wejdźmy w to razem. na 3. piętrze z widokiem. 4 pokoje, 70 m , dwa balkony po dwóch stronach świata. Jasno od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Krowodrza,Kraków

870 000 zł56 m² 15 535,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie ze słonecznym dużym balkonem oraz pięknym widokiem na południe, o powierzchni 55,37m2 - tylko 3 przystanki tramwajowe od Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piltza

Ruczaj,Kraków

1 360 000 zł74 m² 18 478,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Polecamy! mieszkanie 3 pokojowe 73,60 m2 na ul.Piltza dzielnica: (Ruczaj ) Oferowane mieszkanie zostało w pełni urządzone oraz wyposażone. Do mieszkania doprowadzona została instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piltza

Europejskie,Kraków

2 600 zł53 m² 49,06 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m do wynajęcia, zlokalizowane przy ul. dr. Jana Piltza 43, w dzielnicy Dębniki. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żabiniec

Prądnik Biały,Kraków

669 000 zł52 m² 12 965,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Idealne mieszkanie na start lub dla pary - 2 pokoje na Żabińcu, gotowe do zamieszkania! Szukasz pierwszego mieszkania dla siebie lub wspólnego miejsca na nowy etap życia we dwoje? To 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poznańska

Krowodrza,Kraków

1 806 000 zł83 m² 21 759 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Lokalizacja: apartament znajduje się w nowoczesnym budynku przy ul. Poznańskiej, w sąsiedztwie ulicy Wrocławskiej, niedaleko Nowego Kleparza. Wysoki standard budynku dzięki pełnemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zyblikiewicza

Stare Miasto,Kraków

1 870 000 zł99 m² 18 925,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1926

Polecamy! - do sprzedania 4-pokojowe mieszkanie 98,81 m2 na ul. Zyblikiewicza - dzielnica: (stare Miasto). Mieszkanie usytuowane jest na 4-piętrze w kamienicy z 1926r. Mieszkanie składa się Z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bonarka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

625 894 zł34 m² 18 650 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego czteropokojowego mieszkania o metrażu 33,56m zlokalizowanego na III piętrze w budynku z windą od dewelopera. Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Augustynka-Wichury

Krowodrza,Kraków

2 490 zł41 m² 60,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

-rezerwacja- do wynajęcia od zaraz, 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem przy ulicy Augustynka-Wichury na Krowodrzy. W pobliżu budynku wiele sklepów oraz punktów handlowo-usługowych min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Agatowa

Złocień,Kraków

750 000 zł50 m² 15 099,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2 pokoje! wysoki standard! spokojna okolica! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Agatowej, dzielnica Złocień. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Stwosza

Grzegórzki,Kraków

639 000 zł29 m² 22 141,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie 28,86 m z balkonem | Inwestycja wita - ul. Wita Stwosza, centrum Krakowa tec Real Estate oferuje na sprzedaż nowe, jasne mieszkanie o powierzchni 28,86 m z dużym balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reduta

Prądnik Czerwony,Kraków

900 000 zł66 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3 pokojowe mieszkanie Z balkonem! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana przy ulicy Reduta, dzielnica Prądnik Czerwony. Osiedle i cała okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bieżanowska

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

851 846 zł57 m² 14 939 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,02 m z balkonem, położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku z windą. Inwestycja zlokalizowana jest w dzielnicy Bieżanów-Prokocim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dajwór

Stare Miasto,Kraków

4 340 zł51 m² 85,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** english *** No commission, directly from the owner! Pets are welcome! apartment: stylish 1-Bedroom Apartment in Kazimierz, dajwór 8 Enjoy living in the heart of Kazimierz, krakow s historic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Grzegórzki,Kraków

1 999 999 zł82 m² 24 304,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż oferujemy apartament o metrażu 82,29 m2 zlokalizowany w kompleksie aparamentowo-usługowym Fabryczna City. Cena apartamentu: 1 999 999 zł. Apartament został wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Tyniec,Kraków

2 590 000 zł232 m² 11 163,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:11 m²

Prezentujemy przestronny, pięknie usytuowany dom w stylu południowym znajdujący się w VIII dzielnicy Krakowa Dębniki w bezpośrednim sąsiedztwie lasu Tynieckiego. Dom umiejscowiony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Zygmunta Krasińskiego

Stare Miasto,Kraków

550 000 zł23 m² 24 207,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kawalerka idealna pod inwestycje! lokalizacja: nieruchomość położona przy Al. Krasińskiego, dzielnica Stare Miasto. Okolica posiada doskoale rozwniętą infrastrukure handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

870 000 zł73 m² 11 983,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Emmerson nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe, jednopoziomowe, urządzone mieszkanie. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze, w bloku, kilka lat temu przeszło generalny.